Nargi
Nargi
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ymzPSZrRJSE

Howdy Przyjaciele! Powracamy na szlak! | Red Dead Redemption II #2 - Na żywo

Nargi
Nargi - 168 Wyświetleń
0
168 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 08:28:48

O GRZE - Red Dead Redemption II jest trzecią odsłoną westernowego cyklu Red Dead wydanej na konsole. Wcielamy się w postać Arthura Morgana - kowboja ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Nargi

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-05 Thu 6,683 - 488,746 - 558 -
2019-09-06 Fri 6,684 +1 489,257 +511 558 -
2019-09-07 Sat 6,685 +1 489,413 +156 558 -
2019-09-08 Sun 6,687 +2 490,489 +1076 560 +2
2019-09-09 Mon 6,690 +3 491,672 +1183 561 +1
2019-09-10 Tue 6,693 +3 492,328 +656 560 -1
2019-09-11 Wed 6,693 - 492,811 +483 560 -
2019-09-12 Thu 6,694 +1 493,164 +353 560 -
2019-09-13 Fri 6,688 -6 493,553 +389 562 +2
2019-09-14 Sat 6,687 -1 493,854 +301 561 -1
2019-09-15 Sun 6,687 - 494,958 +1104 563 +2
2019-09-16 Mon 6,685 -2 496,177 +1219 564 +1
2019-09-17 Tue 6,686 +1 496,715 +538 567 +3
2019-09-18 Wed 6,680 -6 497,156 +441 567 -
2019-09-19 Thu 6,680 - 497,923 +767 568 +1
Podsumowanie ogółem -3 +9177 +10
Aktualizacja profilu za 3 godz. 41 min.