Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=VeIRGw68beA

Następny film

Sea of Thieves "Przygody Grubego Sternika" Część 2
Remigiusz Maciaszek
411 Wyświetleń

Remigiusz Maciaszek
Remigiusz Maciaszek - 207 Wyświetleń
2
207 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 04:36:19

Program LIVE w każdą niedzielę od 18:00 do 20:00 - https://jarock.pl/live/rock Czy czytanie recenzji nam pomaga, a może szkodzi? Jak powinniśmy podchodzić do takiego typu publikacji? Borys Nieśpielak: reżyser filmu "Wszystko z nami w porządku" i twórca kanału "Zdjęcie w minutę" https://www.youtube.com/c/Zdjeciewminute Instagram: https://www.instagram.com/borys8/ Zaczynamy stały program LIVE, który będzie rozwijać się na Waszych oczach i zapewne przy Waszym udziale. W każdą niedzielę od godziny 18 do 20, na moim LIVE twitch.tv/jarock.pl, będziecie mogli zobaczyć Borysa Nieśpielaka oraz mnie, dyskutujących na wiele aktualnych tematów zazwyczaj związanych z grami, branżą, technologiami, filmami, kulturą itp. Oczywiście tematyka jest elastyczna :) Ważne linki: ^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patroni Rocka: https://patronite.pl/jarock ^^ Internet od MOICO - http://www.moico.pl ^^ Sprzęt Rocka - https://jarock.pl/sprzet-rocka ^^ Forum - http://forum.jarock.pl/ ^^ Instagram - https://www.instagram.com/jarockie/ ^^ Facebook: ^^ Rock - https://www.facebook.com/RockAlone2k ^^ JaRock - https://www.facebook.com/jarockpl #RockBorys #recenzje

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Remigiusz Maciaszek

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 1,484,802 - 493,693,828 - 6,326 -
2019-09-04 Wed 1,484,828 +26 493,803,489 +109661 6,327 +1
2019-09-05 Thu 1,484,835 +7 493,896,740 +93251 6,328 +1
2019-09-06 Fri 1,484,798 -37 493,944,259 +47519 6,329 +1
2019-09-07 Sat 1,484,773 -25 494,009,038 +64779 6,329 -
2019-09-08 Sun 1,484,842 +69 494,065,991 +56953 6,329 -
2019-09-09 Mon 1,484,897 +55 494,149,088 +83097 6,330 +1
2019-09-10 Tue 1,484,914 +17 494,255,860 +106772 6,331 +1
2019-09-11 Wed 1,484,934 +20 494,370,246 +114386 6,332 +1
2019-09-12 Thu 1,484,987 +53 494,488,302 +118056 6,333 +1
2019-09-13 Fri 1,484,946 -41 494,582,197 +93895 6,334 +1
2019-09-14 Sat 1,485,007 +61 494,655,583 +73386 6,334 -
2019-09-15 Sun 1,485,080 +73 494,713,789 +58206 6,334 -
2019-09-16 Mon 1,485,087 +7 494,782,858 +69069 6,335 +1
2019-09-17 Tue 1,485,049 -38 494,857,609 +74751 6,336 +1
Podsumowanie ogółem +247 +1163781 +10
Aktualizacja profilu za 7 godz. 10 min.

Następny film

Sea of Thieves "Przygody Grubego Sternika" Część 2
Remigiusz Maciaszek
411 Wyświetleń