Magic of Y
Magic of Y
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=28gfq4T7A2U

ILUZJONISTA OCZAROWAŁ DZIEWCZYNY NA ULICY - WYJAŚNIENIE | Magic of Y -#Iluzjonista

Magic of Y
Magic of Y - 392 Wyświetleń
0
392 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:06:56

Jak zostać iluzjonistą? Challange na czasie to bycie magicznym!!! Wspieraj mnie i naucz się magii na http://wspieram.to/y Konkurs - https://gleam.io/aIN0H/figurka-gandalfa-i-koszulka-z-gry-o-tron kliknij i podążaj za instrukcjami. Wyślij mi wiadomość z py

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Magic of Y

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-12-02 Mon 969,000 - 86,626,409 - 261 -
2019-12-03 Tue 969,000 - 86,646,583 +20174 261 -
2019-12-04 Wed 968,000 -1000 86,673,538 +26955 261 -
2019-12-05 Thu 968,000 - 86,687,470 +13932 261 -
2019-12-06 Fri 968,000 - 86,701,104 +13634 261 -
2019-12-07 Sat 968,000 - 86,722,569 +21465 261 -
2019-12-08 Sun 968,000 - 86,747,127 +24558 262 +1
2019-12-09 Mon 968,000 - 86,774,303 +27176 262 -
2019-12-10 Tue 968,000 - 86,801,097 +26794 262 -
2019-12-11 Wed 968,000 - 86,817,997 +16900 262 -
2019-12-12 Thu 968,000 - 86,834,157 +16160 262 -
2019-12-13 Fri 968,000 - 86,850,863 +16706 262 -
2019-12-14 Sat 968,000 - 86,870,694 +19831 262 -
2019-12-15 Sun 968,000 - 86,916,011 +45317 263 +1
2019-12-16 Mon 968,000 - 86,928,034 +12023 263 -
Podsumowanie ogółem -1000 +301625 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 21 min.