Asasyn08
Asasyn08
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=5sIekDzxfVw

INFO - ŚWIĄTECZNE WZORY! | Asasyn08

Asasyn08
Asasyn08 - 56 Wyświetleń
0
56 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 07:21:02

Wszystko przedstawione na filmie. Link do sklepu: http://asasyn08.cupsell.pl/ Mail: misterixgtasa@o2.pl ---------------------------- Utwór w tle: Kevin MacLeod - Jingle Bells 7 (Biblioteka YouTube) Kevin MacLeod: Jingle Bells 7 – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: http://incompetech.com/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Asasyn08

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 103,000 - 34,047,623 - 708 -
2019-10-31 Thu 103,000 - 34,051,919 +4296 709 +1
2019-11-01 Fri 103,000 - 34,057,979 +6060 709 -
2019-11-02 Sat 103,000 - 34,063,883 +5904 709 -
2019-11-03 Sun 103,000 - 34,069,604 +5721 710 +1
2019-11-04 Mon 103,000 - 34,078,037 +8433 710 -
2019-11-05 Tue 103,000 - 34,082,393 +4356 710 -
2019-11-06 Wed 103,000 - 34,085,746 +3353 710 -
2019-11-07 Thu 103,000 - 34,089,168 +3422 710 -
2019-11-08 Fri 103,000 - 34,093,400 +4232 710 -
2019-11-09 Sat 103,000 - 34,104,567 +11167 711 +1
2019-11-10 Sun 103,000 - 34,110,855 +6288 711 -
2019-11-11 Mon 103,000 - 34,116,826 +5971 712 +1
2019-11-12 Tue 103,000 - 34,122,262 +5436 712 -
2019-11-13 Wed 103,000 - 34,126,984 +4722 712 -
Podsumowanie ogółem - +79361 +4
Aktualizacja profilu za 5 godz. 21 min.