Radio Maryja
Radio Maryja
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=EG5IFZFY3Gs

Następny film

Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski
Radio Maryja
168 Wyświetleń

Radio Maryja
Radio Maryja - 13 Wyświetleń
0
13 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-15 11:42:53

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Radio Maryja

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 36,862 - 33,504,649 - 19,511 -
2019-05-07 Tue 36,902 +40 33,526,162 +21513 19,526 +15
2019-05-08 Wed 36,935 +33 33,546,753 +20591 19,541 +15
2019-05-09 Thu 36,978 +43 33,572,223 +25470 19,556 +15
2019-05-10 Fri 37,022 +44 33,599,795 +27572 19,573 +17
2019-05-11 Sat 37,060 +38 33,625,394 +25599 19,573 -
2019-05-12 Sun 37,088 +28 33,652,637 +27243 19,585 +12
2019-05-13 Mon 37,128 +40 33,680,290 +27653 19,613 +28
2019-05-14 Tue 37,169 +41 33,710,014 +29724 19,613 -
2019-05-15 Wed 37,195 +26 33,735,253 +25239 19,631 +18
2019-05-16 Thu 37,245 +50 33,761,029 +25776 19,642 +11
2019-05-17 Fri 37,270 +25 33,787,097 +26068 19,651 +9
2019-05-18 Sat 37,313 +43 33,856,977 +69880 19,657 +6
2019-05-19 Sun 37,353 +40 33,890,800 +33823 19,669 +12
2019-05-20 Mon 37,368 +15 33,911,517 +20717 19,672 +3
Podsumowanie ogółem +506 +406868 +161
Aktualizacja profilu za 9 godz. 42 min.

Następny film

Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski
Radio Maryja
168 Wyświetleń