Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=y7g52TvjnGA

Następny film

FALE W 3 MINUTY! JAK OD FRYZJERA
Stylizacje Hairstyles
205 Wyświetleń

Stylizacje Hairstyles
Stylizacje Hairstyles - 105 Wyświetleń
0
105 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 04:33:05

Daj kciuk w górę i subskrybyj Stylizacje http://bit.ly/stylizacjeHAIRSTYLES po więcej fryzur! ♡ ZNAJDŹ MNIE: daily vlogi: http://bit.ly/hejlobuzy1 główny kanał: http://bit.ly/stylizacjeTV Instagram: http://instagram.com/stylizacje Twitter: http://twitter.com/stylizacje Facebook: http://www.facebook.com/stylizacje Google+: http://bit.ly/googlestylizacjeTV sklep: http://stylizacje.tv ♡ Napisz do mnie/ Send me mail: Karolina Stylizacje Mediakraft Polska Nowy Świat 60/8 00-357 Warszawa #stylizacjehairstyles #fryzury

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Stylizacje Hairstyles

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 372,000 - 53,868,520 - 268 -
2019-10-31 Thu 372,000 - 53,878,220 +9700 268 -
2019-11-01 Fri 372,000 - 53,888,827 +10607 268 -
2019-11-02 Sat 372,000 - 53,894,913 +6086 268 -
2019-11-03 Sun 372,000 - 53,901,943 +7030 268 -
2019-11-04 Mon 372,000 - 53,908,170 +6227 268 -
2019-11-05 Tue 372,000 - 53,913,609 +5439 268 -
2019-11-06 Wed 372,000 - 53,918,905 +5296 268 -
2019-11-07 Thu 372,000 - 53,925,943 +7038 268 -
2019-11-08 Fri 372,000 - 53,931,296 +5353 268 -
2019-11-09 Sat 372,000 - 53,936,632 +5336 268 -
2019-11-10 Sun 372,000 - 53,942,043 +5411 268 -
2019-11-11 Mon 372,000 - 53,947,922 +5879 268 -
2019-11-12 Tue 372,000 - 53,956,243 +8321 268 -
2019-11-13 Wed 372,000 - 53,958,671 +2428 268 -
Podsumowanie ogółem - +90151 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 33 min.

Następny film

FALE W 3 MINUTY! JAK OD FRYZJERA
Stylizacje Hairstyles
205 Wyświetleń