Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=JUse2mv0YL0

Następny film


Kubson Gaming Channel
Kubson Gaming Channel - 526 Wyświetleń
0
526 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:40:47

⚡ SUBSKRYBUJ PO WIĘCEJ ► http://bit.ly/subskubs SPRAW SOBIE PREZENT! BUY SUM MERCH ► https://kubson.preemium.pl NIE ZAPOMNIJ O DZWONECZKU, ŻEBY DOSTAWAĆ POWIADOMIENIA O NOWYM FILMIE DOŁĄCZ DO NAJLEPSZEJ GRUPY EVER ► http://bit.ly/GrupaKubona OBSERWUJ NA SOCIAL MEDIA Prywatny profil (obserwuj) ► https://www.facebook.com/jacob.szuba INSTAGRAM (@kubson1992) ► http://instagram.com/kubson1992 FACEBOOK (@kubson1992) ► http://facebook.com/kubson1992 TWITTER (@kubson1992) ► http://twitter.com/kubson1992 © 2018 Kubson

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kubson Gaming Channel

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-08 Sun 483,751 - 82,103,638 - 1,685 -
2019-09-09 Mon 483,760 +9 82,115,421 +11783 1,685 -
2019-09-10 Tue 483,758 -2 82,120,037 +4616 1,685 -
2019-09-11 Wed 483,785 +27 82,125,635 +5598 1,685 -
2019-09-12 Thu 483,812 +27 82,134,758 +9123 1,685 -
2019-09-13 Fri 483,823 +11 82,139,570 +4812 1,685 -
2019-09-14 Sat 483,814 -9 82,144,535 +4965 1,685 -
2019-09-15 Sun 484,122 +308 82,165,857 +21322 1,686 +1
2019-09-16 Mon 484,156 +34 82,176,018 +10161 1,686 -
2019-09-17 Tue 484,145 -11 82,183,683 +7665 1,687 +1
2019-09-18 Wed 484,000 -145 82,196,164 +12481 1,687 -
2019-09-19 Thu 484,000 - 82,204,892 +8728 1,687 -
2019-09-20 Fri 484,000 - 82,218,576 +13684 1,688 +1
2019-09-21 Sat 484,000 - 82,231,287 +12711 1,688 -
2019-09-22 Sun 484,000 - 82,238,311 +7024 1,688 -
Podsumowanie ogółem +249 +134673 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 4 min.

Następny film