Vertez
Vertez
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=_Fv2wEz8JCY

ISIDORA NAS ZDRADZIŁA! Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs DLC #6 | Vertez

Vertez
Vertez - 426 Wyświetleń
0
426 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:34

CHCESZ WIĘCEJ ASSASSINA? SUBUJ I OGLĄDAJ PIERWSZY: http://bit.ly/vertezarmy ❤️ BĘDZIE TEŻ SUPER JEŚLI ZOSTAWISZ ŁAPKĘ W GÓRĘ! WBIJAJ NA INSTAGRAM! http://instagram.com/vertezalke ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ GRUPA NA FACEBOOKU: http://bit.ly/KoksyVertezaPro FACEBOOK: http://facebook.com/mrvertez SNAPCHAT: mrvertez ✏️ TWITTER: http://twitter.com/MrVertez KOSZULKI: https://vertez.teetres.com/ KANAŁ MINECRAFT: http://bit.ly/minecraftvertez ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Tytuł odcinka: ISIDORA NAS ZDRADZIŁA! Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs DLC #6 | Vertez

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 1,170,000 - 366,411,290 - 3,031 -
2019-11-01 Fri 1,170,000 - 366,450,316 +39026 3,032 +1
2019-11-02 Sat 1,170,000 - 366,494,318 +44002 3,034 +2
2019-11-03 Sun 1,170,000 - 366,536,842 +42524 3,033 -1
2019-11-04 Mon 1,170,000 - 366,586,171 +49329 3,034 +1
2019-11-05 Tue 1,170,000 - 366,604,855 +18684 3,034 -
2019-11-06 Wed 1,170,000 - 366,625,693 +20838 3,034 -
2019-11-07 Thu 1,170,000 - 366,645,514 +19821 3,034 -
2019-11-08 Fri 1,170,000 - 366,665,906 +20392 3,034 -
2019-11-09 Sat 1,170,000 - 366,713,338 +47432 3,036 +2
2019-11-10 Sun 1,170,000 - 366,748,552 +35214 3,036 -
2019-11-11 Mon 1,170,000 - 366,790,100 +41548 3,038 +2
2019-11-12 Tue 1,170,000 - 366,819,655 +29555 3,039 +1
2019-11-13 Wed 1,170,000 - 366,846,182 +26527 3,038 -1
2019-11-14 Thu 1,170,000 - 366,883,060 +36878 3,039 +1
Podsumowanie ogółem - +471770 +8
Aktualizacja profilu za 5 godz. 48 min.