Wiedzowy Marcin
Wiedzowy Marcin
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=chdzAZ2-PL8

Następny film

Zagadka wielkiego matematyka Diofantosa
Wiedzowy Marcin
246 Wyświetleń

Jak długa jest NAJDŁUŻSZA STRONA w całym internecie?#dobreinternetowe

Wiedzowy Marcin
Wiedzowy Marcin - 49 Wyświetleń
0
49 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 06:51:08

Grupa Facebook: Likaony Wiedzy http://bitly.pl/8g1Up Subskrybuj Kanał: https://goo.gl/G89p9P Facebook: https://goo.gl/cwU2iH Instagram: mkrzaczkowski https://www.instagram.com/mkrzaczkowski/ Współpraca/kontakt: prostozkrzaka@gmail.com Wszystkie filmy z serii dobre internetowe: https://goo.gl/5DupUe LINKI: Najdłuższa strona świata: http://www.7billionworld.com/ Jak duża jest najdłuższa strona świata? http://www.7billionworld.com/howbig.php Tak samo długa: http://www.onemilescroll.com/ Trochę krótsza: http://www.worldslongestwebsite.com/ Urodzenia na żywo- wersja graficzna: http://www.worldometers.info/watch/world-population/ Wizualizacja narodzin i śmierci na świecie: https://worldbirthsanddeaths.com/ Urodzenia na żywo - dokładne statystyki- BONUSOWA STRONA :-) http://www.worldometers.info/world-population/ Mapa z osią czasu dot. populacji ludzi: https://worldpopulationhistory.org/map/1816/mercator/1/0/25/ Którym człowiekiem jesteś na 7,7mld? (na przeglądarce Chrome strona ma problemy z działaniem, jest traktowana jako niezabezpieczona, może niektórym z was nie działać, jeśli chcecie wymusić działanie- należy kliknąć- wczytaj niezabezpieczone skrypy, można też skorzystać wtedy z innej przeglądarki) https://www.bbc.com/news/world-15391515 A wy którą osobą jesteście? Dajcie znać ;-) Źródła: Jak dużo ludzi żyło kiedykolwiek na Ziemii? https://www.prb.org/howmanypeoplehaveeverlivedonearth/ https://bigthink.com/paul-ratner/how-many-people-have-ever-lived-on-planet-earth

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Wiedzowy Marcin

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 64,100 - 8,696,605 - 110 -
2019-11-02 Sat 64,200 +100 8,710,957 +14352 110 -
2019-11-03 Sun 64,400 +200 8,733,897 +22940 110 -
2019-11-04 Mon 64,500 +100 8,759,203 +25306 110 -
2019-11-05 Tue 64,700 +200 8,792,376 +33173 110 -
2019-11-06 Wed 64,800 +100 8,812,299 +19923 110 -
2019-11-07 Thu 64,800 - 8,827,578 +15279 110 -
2019-11-08 Fri 64,900 +100 8,839,915 +12337 110 -
2019-11-09 Sat 65,000 +100 8,852,545 +12630 110 -
2019-11-10 Sun 65,100 +100 8,876,914 +24369 111 +1
2019-11-11 Mon 65,100 - 8,889,259 +12345 111 -
2019-11-12 Tue 65,100 - 8,897,213 +7954 111 -
2019-11-13 Wed 65,200 +100 8,903,982 +6769 111 -
2019-11-14 Thu 65,200 - 8,908,906 +4924 111 -
2019-11-15 Fri 65,200 - 8,912,324 +3418 111 -
Podsumowanie ogółem +1100 +215719 +1
Aktualizacja profilu za 1 godz. 29 min.

Następny film

Zagadka wielkiego matematyka Diofantosa
Wiedzowy Marcin
246 Wyświetleń