Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=9guBR1rKOrw

Następny film


Jak motywować zespół? - Mateusz Grzesiak

Mateusz Grzesiak
Mateusz Grzesiak - 215 Wyświetleń
0
215 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 04:00:20

Subskrybuj: http://bit.ly/1he8Bp1 Telewizja szkoleniowa: http://www.mateuszgrzesiak.tv Strona: http://mateuszgrzesiak.com/ Facebook: https://www.facebook.com/mateuszgrzesiak Instagram: http://instagram.com/drmattofficial

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mateusz Grzesiak

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 154,121 - 14,154,763 - 166 -
2019-09-03 Tue 154,144 +23 14,158,878 +4115 166 -
2019-09-04 Wed 154,159 +15 14,161,921 +3043 166 -
2019-09-05 Thu 154,175 +16 14,165,429 +3508 166 -
2019-09-06 Fri 154,190 +15 14,167,109 +1680 166 -
2019-09-07 Sat 154,216 +26 14,170,207 +3098 166 -
2019-09-08 Sun 154,229 +13 14,173,092 +2885 166 -
2019-09-09 Mon 154,244 +15 14,175,777 +2685 166 -
2019-09-10 Tue 154,272 +28 14,179,066 +3289 166 -
2019-09-11 Wed 154,298 +26 14,183,690 +4624 166 -
2019-09-12 Thu 154,333 +35 14,185,881 +2191 166 -
2019-09-13 Fri 154,345 +12 14,188,757 +2876 166 -
2019-09-14 Sat 154,369 +24 14,191,300 +2543 166 -
2019-09-15 Sun 154,383 +14 14,193,942 +2642 166 -
2019-09-16 Mon 154,423 +40 14,197,441 +3499 166 -
Podsumowanie ogółem +302 +42678 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.