Zuzia Arbuzia
Zuzia Arbuzia
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=LDQiPRC9KTE

Następny film


JAK MYĆ WARKOCZYKI? MÓJ SPOSÓB + PORADY

Zuzia Arbuzia
Zuzia Arbuzia - 2 Wyświetleń
0
2 Wyświetleń
Opublikowano 2019-10-11 01:49:40

SUBSKRYBUJ I WCIŚNIJ ABY NIE PRZEGAPIĆ NOWOŚCI ZAPRASZAM NA MOJEGO INSTAGRAMA INKEDBHARBIE ★ tam możesz śmiało pisać w każdej sprawie [ odwdzięczam się moim widzom :) ] I NA TIKTOKA ARBUZEKZUZEK ★ gwarantuje duuużo fun'u ♥ W razie potrzeby mój mail to: zuzanna_harabin@o2.pl _________________________________________________________ INSTAtest to nowa seria, w której próbuję instahacki i konfrontuje filmy, w ktrórych wszystko jest bajecznie proste i daje pięke efekty, z rzeczywistością! Dzisiaj messy brows, czyli włochate, puchate brwi robione mydłem Jak mi poszło? Daj znać w komentarzu Więcej informacji: ★ warkoczyki robię u @warkoczykibydgoszcz @zakladwarkoczykarski @animatorka_roza ★ dermala robiłam w tattoopl w Poznaniu ★ wiem że moje brwi nie są bliźniaczkami, w sumie myślę że one są z całkiem innej planety

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Zuzia Arbuzia

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-03 Thu 52,300 - 7,389,714 - 235 -
2019-10-04 Fri 52,300 - 7,392,065 +2351 235 -
2019-10-05 Sat 52,300 - 7,393,615 +1550 235 -
2019-10-06 Sun 52,300 - 7,395,318 +1703 235 -
2019-10-07 Mon 52,300 - 7,396,836 +1518 235 -
2019-10-08 Tue 52,300 - 7,398,217 +1381 235 -
2019-10-09 Wed 52,300 - 7,399,737 +1520 235 -
2019-10-10 Thu 52,300 - 7,401,318 +1581 235 -
2019-10-11 Fri 52,300 - 7,405,362 +4044 236 +1
2019-10-12 Sat 52,300 - 7,407,725 +2363 236 -
2019-10-13 Sun 52,300 - 7,410,437 +2712 237 +1
2019-10-14 Mon 52,300 - 7,414,377 +3940 237 -
2019-10-15 Tue 52,300 - 7,417,891 +3514 235 -2
2019-10-16 Wed 52,300 - 7,420,430 +2539 235 -
2019-10-17 Thu 52,300 - 7,422,755 +2325 235 -
Podsumowanie ogółem - +33041 -
Aktualizacja profilu za 7 godz. 47 min.

Następny film