Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=gUjUPdUylsg

Następny film

MAM KONFLIKT Z WK ?!  |  SZMEXY
Piotr Tomaszewski
16 Wyświetleń

JAK POPRAWIĆ FORMĘ W TYDZIEŃ *naturalnie*

Piotr Tomaszewski
Piotr Tomaszewski - 184 Wyświetleń
0
184 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 03:12:13

3:00 – TRENING 6:15 – DIETA 12:36 – ŁADOWANIE WODY I SOLI 16:47 - DIURETYKI 18:10 – MOJA SEKRETNA RUTYNA 20:20 – DZIEŃ STARTU 24:30 – POMPOWANIE PRZED WYJŚCIEM NA SCENĘ ❗️ BĄDŹ PIERWSZY(A) Z NOWYM FILMIKIEM ➤ https://goo.gl/6qFZrz ❗️ ZAPRASZAM: ➤ Moja strona internetowa – https://szmexy.pl ➤ Moje E-booki – http://bit.ly/ebooki_szmex kod rabatowy „YOUTUBE”: KSZTAŁTOWANIE KOBIECEJ SYLWETKI – http://bit.ly/ebookKKS PROGRAM GLADIATOR (dla mężczyzn) – http://bit.ly/EBOOKgladiator ➤ Instagram - https://www.instagram.com/szmexy/ ➤ Fanpage - http://bit.ly/2q2R3si ➤ Mail - piotr.tomaszewski.93@gmail.com – tylko w sprawie współpracy, nie odpowiadam na pytania. ➤ Grupa na FB - http://bit.ly/teamszmexy - jedyne miejsce, gdzie odpowiadam na pytania. Zapraszam wszystkich swoich widzów do wspólnej społeczności ➤ Moja Playlista – http://bit.ly/spotifyszmex

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Piotr Tomaszewski

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 98,386 - 14,547,495 - 368 -
2019-09-04 Wed 98,395 +9 14,554,979 +7484 368 -
2019-09-05 Thu 98,558 +163 14,588,452 +33473 369 +1
2019-09-06 Fri 98,603 +45 14,598,441 +9989 369 -
2019-09-07 Sat 98,657 +54 14,612,065 +13624 369 -
2019-09-08 Sun 98,698 +41 14,620,641 +8576 369 -
2019-09-09 Mon 98,778 +80 14,633,758 +13117 369 -
2019-09-10 Tue 98,818 +40 14,641,992 +8234 370 +1
2019-09-11 Wed 98,902 +84 14,663,278 +21286 370 -
2019-09-12 Thu 98,959 +57 14,675,720 +12442 370 -
2019-09-13 Fri 98,984 +25 14,684,567 +8847 370 -
2019-09-14 Sat 99,030 +46 14,693,701 +9134 370 -
2019-09-15 Sun 99,108 +78 14,714,660 +20959 371 +1
2019-09-16 Mon 99,144 +36 14,728,943 +14283 371 -
2019-09-17 Tue 99,197 +53 14,736,802 +7859 371 -
Podsumowanie ogółem +811 +189307 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 54 min.

Następny film

MAM KONFLIKT Z WK ?!  |  SZMEXY
Piotr Tomaszewski
16 Wyświetleń