Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=X91qklB7t9M

Następny film

Jakie są objawy cukrzycy?
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
36 Wyświetleń

Jak pracuje Kręcioła.TV - szkolenia, Finał, Pol'and'Rock

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
0
35 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-25 06:31:06

Przygotowanie transmisji to ogromne przedsięwzięcie. Organizując ludzi, sprzęt, tworząc scenariusz i całą koncepcję staraliśmy się, by cały Finał był spójny, by kolejne wejścia pojawiały się naturalnie i pozwalały mieć poczucie, że gramy bez przerwy - i t

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-22 Fri 39,300 - 35,442,899 - 1,242 -
2019-11-23 Sat 39,300 - 35,470,123 +27224 1,242 -
2019-11-24 Sun 39,300 - 35,490,460 +20337 1,242 -
2019-11-25 Mon 39,400 +100 35,502,438 +11978 1,242 -
2019-11-26 Tue 39,400 - 35,514,096 +11658 1,242 -
2019-11-27 Wed 39,400 - 35,528,433 +14337 1,242 -
2019-11-28 Thu 39,400 - 35,541,471 +13038 1,242 -
2019-11-29 Fri 39,400 - 35,565,114 +23643 1,242 -
2019-11-30 Sat 39,400 - 35,584,360 +19246 1,242 -
2019-12-01 Sun 39,500 +100 35,604,703 +20343 1,242 -
2019-12-02 Mon 39,500 - 35,616,262 +11559 1,242 -
2019-12-03 Tue 39,500 - 35,628,017 +11755 1,242 -
2019-12-04 Wed 39,500 - 35,640,272 +12255 1,242 -
2019-12-05 Thu 39,500 - 35,653,567 +13295 1,242 -
2019-12-06 Fri 39,500 - 35,666,651 +13084 1,242 -
Podsumowanie ogółem +200 +223752 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 41 min.

Następny film

Jakie są objawy cukrzycy?
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
36 Wyświetleń