Onet Rano
Onet Rano
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=iieLwMLKzSU

Jak rozwija się Muzeum Etnograficzne w Toruniu? W planach skansen 2.0 | #OnetRANO

Onet Rano
Onet Rano - 19 Wyświetleń
0
19 Wyświetleń
Opublikowano 2019-05-17 04:11:51

Dr Hubert Czachowski i Bartłomiej Oleszek byli gośćmi Jarosława Kuźniara w "Onet Rano.". W rozmowie poruszono m.in. temat toruńskiej turystyki. Jedną z atrakcji jest Muzeum Etnograficzne. - Co roku odwiedza nas ponad 30 tysięcy turystów. W Torun

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Onet Rano

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-23 Sat 125,000 - 67,771,741 - 3,062 -
2019-11-24 Sun 125,000 - 67,818,977 +47236 3,063 +1
2019-11-25 Mon 125,000 - 67,876,526 +57549 3,061 -2
2019-11-26 Tue 125,000 - 67,964,396 +87870 3,065 +4
2019-11-27 Wed 125,000 - 68,062,720 +98324 3,070 +5
2019-11-28 Thu 125,000 - 68,142,043 +79323 3,073 +3
2019-11-29 Fri 125,000 - 68,215,641 +73598 3,074 +1
2019-11-30 Sat 125,000 - 68,276,882 +61241 3,074 -
2019-12-01 Sun 125,000 - 68,324,379 +47497 3,081 +7
2019-12-02 Mon 125,000 - 68,386,594 +62215 3,084 +3
2019-12-03 Tue 125,000 - 68,520,506 +133912 3,087 +3
2019-12-04 Wed 126,000 +1000 68,593,180 +72674 3,092 +5
2019-12-05 Thu 126,000 - 68,669,897 +76717 3,096 +4
2019-12-06 Fri 126,000 - 68,743,360 +73463 3,101 +5
2019-12-07 Sat 126,000 - 68,816,946 +73586 3,101 -
Podsumowanie ogółem +1000 +1045205 +39
Aktualizacja profilu za 3 godz. 43 min.