TVN Foodie
TVN Foodie
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=RdTs-9CSBEA

Jak się dostać do strusiego jajka? Niektórzy mieli z tym problem [MasterChef Junior]

TVN Foodie
TVN Foodie - 44 Wyświetleń
0
44 Wyświetleń
Opublikowano 2019-04-18 09:42:14

Oglądaj "MasterChef Junior" w każdą niedzielę o 20:00 w TVN i w player.pl: https://player.pl/programy-online/masterchef-junior-odcinki,4306/odcinek-7,S04E07,133907 Subskrybuj kanał TVN Foodie: http://www.youtube.com/channel/UCJKb-PN2kywTNX2zbw7iUUw?sub_confirmation=1 Walka o tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce trwa. Tym razem gościem odcinka będzie Mateusz Zielonka – MasterChef 6. edycji. Surfer pokaże zawodnikom, jak poradzić sobie z rozbiciem skorupki i oddzielić gigantyczne żółtko od białka w jajku… strusim. Tak wielkich jajek mali kucharze jeszcze nie widzieli! Następnie będą musieli przygotować dwa dania jajeczne – jedno słodkie, a drugie wytrawne. Ten, kto poradzi sobie najlepiej w tej konkurencji, dostanie od jurorów wyjątkowy bonus, który będzie miał duże znaczenie przy kolejnym zadaniu. #MasterChefJunior

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TVN Foodie

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-01 Tue 181,000 - 282,884,380 - 1,161 -
2019-10-02 Wed 181,000 - 283,199,091 +314711 1,163 +2
2019-10-03 Thu 181,000 - 283,572,567 +373476 1,164 +1
2019-10-04 Fri 181,000 - 284,007,183 +434616 1,165 +1
2019-10-05 Sat 182,000 +1000 284,794,195 +787012 1,167 +2
2019-10-06 Sun 182,000 - 285,388,996 +594801 1,168 +1
2019-10-07 Mon 183,000 +1000 285,885,754 +496758 1,169 +1
2019-10-08 Tue 183,000 - 286,429,758 +544004 1,170 +1
2019-10-09 Wed 183,000 - 287,017,672 +587914 1,171 +1
2019-10-10 Thu 183,000 - 287,592,110 +574438 1,173 +2
2019-10-11 Fri 184,000 +1000 288,414,253 +822143 1,175 +2
2019-10-12 Sat 184,000 - 288,954,722 +540469 1,176 +1
2019-10-13 Sun 184,000 - 289,470,054 +515332 1,177 +1
2019-10-14 Mon 184,000 - 289,996,923 +526869 1,178 +1
2019-10-15 Tue 185,000 +1000 290,380,177 +383254 1,178 -
Podsumowanie ogółem +4000 +7495797 +17
Aktualizacja profilu za 9 godz. 53 min.