Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=iRnJXMPDwsc

Następny film

Jak zniszczyć zamek do roweru?
TESTERZY JAKOŚCI
214 Wyświetleń

Jak wybrać zimowy płyn do spryskiwaczy?

TESTERZY JAKOŚCI
TESTERZY JAKOŚCI - 245 Wyświetleń
0
245 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 04:39:50

Zimą, gdy widoczność na drodze jest dużo bardziej ograniczona, dobór odpowiedniego płynu do spryskiwaczy jest niezwykle istotny. Sprawdziliśmy na co zwrócić uwagę kupując zimowy płyn do spryskiwaczy i czy faktycznie ten najdroższy zawsze będzie najlepszy. Jeśli macie pytania, uwagi, pomysły - piszcie w komentarzach :) Eksperci TUV Rheinland Polska z chęcią odpowiedzą na Wasze wiadomości. Regulamin konkursu - https://tiny.pl/g3mfv

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TESTERZY JAKOŚCI

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-08 Sun 26,670 - 1,474,586 - 66 -
2019-09-09 Mon 26,664 -6 1,474,810 +224 66 -
2019-09-10 Tue 26,661 -3 1,474,979 +169 66 -
2019-09-11 Wed 26,661 - 1,475,114 +135 66 -
2019-09-12 Thu 26,662 +1 1,475,219 +105 66 -
2019-09-13 Fri 26,661 -1 1,475,341 +122 66 -
2019-09-14 Sat 26,653 -8 1,475,534 +193 66 -
2019-09-15 Sun 26,651 -2 1,475,675 +141 66 -
2019-09-16 Mon 26,653 +2 1,475,804 +129 66 -
2019-09-17 Tue 26,649 -4 1,475,980 +176 66 -
2019-09-18 Wed 26,600 -49 1,476,172 +192 66 -
2019-09-19 Thu 26,600 - 1,476,342 +170 66 -
2019-09-20 Fri 26,600 - 1,476,571 +229 66 -
2019-09-21 Sat 26,600 - 1,476,747 +176 66 -
2019-09-22 Sun 26,600 - 1,476,841 +94 66 -
Podsumowanie ogółem -70 +2255 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

Jak zniszczyć zamek do roweru?
TESTERZY JAKOŚCI
214 Wyświetleń