Enjoyment
Enjoyment
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=EUIJIF1nEi0

Jak wyglądała nasza przeprowadzka? O MATKO JEDYNA!

Enjoyment
Enjoyment - 49 Wyświetleń
0
49 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 02:13:43

CAŁY FILM: https://www.youtube.com/watch?v=ArZ_eRtOAw0 Nasz firma przeprowadzkowa: http://www.przeprowadzki-bielskobiala.pl/ ♥KOSZULKI: https://enjoyment.teetres.com/ ♥Instagram: https://www.instagram.com/nowenjoyment/ ♥Facebook: https://www.facebook.com/nowenjoyment/ ♥Rodzinka Enjoyment: https://goo.gl/JNH51G ♥Snapchat: nowenjoyment ♥BLOG: www.enjoyment.pl ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Napisz do mnie: Marta Tomaszewska Skr. Pocz. nr 6 43-316 Bielsko-Biała ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ulubione playlisty: ♥SPRAWDŹ TO: https://goo.gl/chn17m ♥OPOWIEŚCI DZIWNEJ TREŚCI: https://goo.gl/VpcuHi ♥RECENZJE I TESTY: https://goo.gl/tcyRBT ♥Jeżeli chcecie mi pomóc we współtworzeniu napisów pod filmami dla osób słabosłyszących lub niesłyszących: http://enjoyment.pl/youtube/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Enjoyment

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 207,000 - 29,911,191 - 415 -
2019-11-02 Sat 207,000 - 29,940,507 +29316 416 +1
2019-11-03 Sun 207,000 - 29,981,102 +40595 415 -1
2019-11-04 Mon 207,000 - 30,011,560 +30458 416 +1
2019-11-05 Tue 207,000 - 30,047,955 +36395 415 -1
2019-11-06 Wed 207,000 - 30,070,426 +22471 415 -
2019-11-07 Thu 207,000 - 30,073,372 +2946 412 -3
2019-11-08 Fri 207,000 - 30,090,222 +16850 414 +2
2019-11-09 Sat 208,000 +1000 30,069,437 -20785 414 -
2019-11-10 Sun 208,000 - 30,121,506 +52069 414 -
2019-11-11 Mon 208,000 - 30,190,665 +69159 414 -
2019-11-12 Tue 209,000 +1000 30,217,704 +27039 414 -
2019-11-13 Wed 209,000 - 30,245,954 +28250 415 +1
2019-11-14 Thu 209,000 - 30,289,996 +44042 415 -
2019-11-15 Fri 209,000 - 30,323,617 +33621 415 -
Podsumowanie ogółem +2000 +412426 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 20 min.