sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=U7pMllZYgtY

Następny film


Jak Zasnąć w 2 Minuty (oglądaj przed snem)

sukces.pl
sukces.pl - 465 Wyświetleń
0
465 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-09 07:55:01

Kliknij na http://sukces.pl i poznaj więcej technik. 20% ludzi ma problemy z zasypianiem. Chodzą przemęczeni, znerwicowani, zestresowani. Gdyby mogli szybko zasnąć, życie wyglądałoby zupełnie inaczej. Ta technika szybkiego zasypiania jest stosowana między innymi przez specjalne jednostki amerykańskiej armii. SUBSKRYBUJ KANAŁ SUKCES.PL http://bit.ly/1ioxYLw Najczęściej oglądane playlisty: https://www.youtube.com/watch?v=4-HJ4_mHudI&list=PL8idYRh_xesBHglAxuuh7BuaW13retLQV Biznes: https://www.youtube.com/watch?v=3f-7Gf9eyNE&list=PL8idYRh_xesARfjzwuqUKPe5pM5VH8chn Super samochody: https://www.youtube.com/watch?v=7_VBEkHi2rM&list=PL8idYRh_xesBAcG09Adszp2rtlZh7x3JK Kim jest Jacek Wiśniowski: założyłem swoją pierwszą firmę w wieku 16 lat. Prowadziłem agencję reklamową, internetowe biuro podróży. Skupiłem się ostatecznie na e-commerce. Moje produkty są obecne na 4 kontynentach. Poza tym realizuje się sportowo. W 2013 r. jako pierwszy i prawdopodobnie jedyny Polak do tej pory, przebiegłem 100 km bieg przez pustynię Namib. Moje zainteresowania sportowe przeszły na wyścigi samochodowe. Czego efektem jest wygranie II Power Stage Bednary. ★☆★ Książka Jacka ★☆★ http://rusz-dupe.pl ★☆★ Połącz się z Jacek Wiśniowski ★☆★ NEWSLETTER http://bit.ly/2LxXXTv PODCAST: http://bit.ly/2OehpDl BLOG: http://mistrzmotywacji.pl/blog FACEBOOK: http://bit.ly/2LLssm6 INSTAGRAM: http://bit.ly/2JPiTRk #sen #bezsennosc Jeśli nie wiesz jak zasnąć, obejrzyj: Jak Zasnąć w 2 Minuty https://youtu.be/U7pMllZYgtY

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 201,347 - 31,210,808 - 308 -
2019-09-04 Wed 201,549 +202 31,254,967 +44159 309 +1
2019-09-05 Thu 201,754 +205 31,289,350 +34383 309 -
2019-09-06 Fri 202,154 +400 31,337,556 +48206 310 +1
2019-09-07 Sat 202,484 +330 31,396,838 +59282 310 -
2019-09-08 Sun 202,579 +95 31,424,855 +28017 310 -
2019-09-09 Mon 203,077 +498 31,501,458 +76603 310 -
2019-09-10 Tue 203,442 +365 31,560,302 +58844 310 -
2019-09-11 Wed 204,009 +567 31,655,959 +95657 311 +1
2019-09-12 Thu 204,419 +410 31,721,608 +65649 311 -
2019-09-13 Fri 204,749 +330 31,783,675 +62067 312 +1
2019-09-14 Sat 205,042 +293 31,830,282 +46607 312 -
2019-09-15 Sun 205,326 +284 31,884,861 +54579 312 -
2019-09-16 Mon 205,622 +296 31,941,151 +56290 312 -
2019-09-17 Tue 205,665 +43 31,955,321 +14170 312 -
Podsumowanie ogółem +4318 +744513 +4
Aktualizacja profilu za 6 godz. 33 min.

Następny film