Luure
Luure
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=1zeOL1wQH6I

JAK ZDOBYC PONAD 10K $ INVENTORY W CSGO / SKINUP.GG

Luure
Luure - 600 Wyświetleń
0
600 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:10

----------------------------- Moj opis ---------------------------- http://goo.gl/kPs8t0 Link do kinguina gdzie mozna kupic tanie gry z kodem LUURE 3% off OGLADAJ LIVE DZISIAJ NA https://www.twitch.tv/luure_tv Pare reflinkow dla was :) https://goo.gl/zTo2Fb - Jackpot na ktorym mozna mnie codziennie spotkac :D https://goo.gl/lq2370 - Czasami tez tam wbije jak mam chec pograc na big bety http://goo.gl/kPs8t0 - Tanie skiny Moj setup : Intel Core i7 4790k 4Ghz GPU GeForce GTX 970 MSI MILLION EDITION 24 GB DDR HyperX Webcam Logitech c920 Zowie FK1 Headsets Platronics GameCom 788 Recording Device Elgato Hd 60 Mousepad Steelseries MONITOR BENQ XL2430T SSD Samsung EVO 850 240gb MSI Z87-G43 SUBSCRIBE JEZELI CHCESZ WIDZIEC WIECEJ FILMIKOW :) MY ENGLISH CHANNEL : http://youtube.com/channel/UC31VR7_sP... EMAIL: luuretwitch@gmail.com ¦ SOCIAL MEDIA PL YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCA_5UrCdv6LUlhlk1Mf8lqg ENG YOUTUBE: http://youtube.com/channel/UC31VR7_sP... FACEBOOK: https://www.facebook.com/luureTV/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/luure/ TWITTER: https://twitter.com/luure_tv EMAIL: luuretwitch@gmail.com -- Watch live at https://www.twitch.tv/luure_tv

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Luure

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-09 Wed 599,000 - 45,174,373 - 202 -
2019-10-10 Thu 599,000 - 45,216,301 +41928 202 -
2019-10-11 Fri 599,000 - 45,254,805 +38504 202 -
2019-10-12 Sat 599,000 - 45,308,478 +53673 203 +1
2019-10-13 Sun 599,000 - 45,375,786 +67308 203 -
2019-10-14 Mon 599,000 - 45,446,165 +70379 203 -
2019-10-15 Tue 599,000 - 45,470,221 +24056 203 -
2019-10-16 Wed 599,000 - 45,491,064 +20843 203 -
2019-10-17 Thu 599,000 - 45,510,348 +19284 203 -
2019-10-18 Fri 599,000 - 45,528,547 +18199 203 -
2019-10-19 Sat 599,000 - 45,550,394 +21847 203 -
2019-10-20 Sun 599,000 - 45,583,807 +33413 203 -
2019-10-21 Mon 599,000 - 45,601,288 +17481 203 -
2019-10-22 Tue 599,000 - 45,616,000 +14712 203 -
2019-10-23 Wed 599,000 - 45,632,065 +16065 203 -
Podsumowanie ogółem - +457692 +1
Aktualizacja profilu za 6 godz. 33 min.