Kocham Gotować
Kocham Gotować
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=afjrd0VZLvU

Następny film

Chrupiące serowe taquitos z kurczakiem
Kocham Gotować
386 Wyświetleń

Jak zrobić chrupiące Nuggetsy ziemniaczane

Kocham Gotować
Kocham Gotować - 116 Wyświetleń
0
116 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 04:40:13

Zostają wam czasami ziemniaki z obiadu i nie macie pomysłu co z nimi zrobić? Takie ziemniaki możecie wykorzystać na kluski, pyzy zapiekanki albo pyszne chrupiące nuggetsy! Jesteście ciekawi jak je zrobić? To zapraszam na przepis Zapraszam na Facebooka https://www.facebook.com/stowarzyszeniepolskiziemniak

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kocham Gotować

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-12 Sun 709,084 - 185,023,339 - 835 -
2019-05-13 Mon 709,202 +118 185,058,377 +35038 836 +1
2019-05-14 Tue 709,263 +61 185,094,269 +35892 836 -
2019-05-15 Wed 709,300 +37 185,129,158 +34889 837 +1
2019-05-16 Thu 709,368 +68 185,159,101 +29943 837 -
2019-05-17 Fri 709,414 +46 185,183,426 +24325 837 -
2019-05-18 Sat 709,455 +41 185,213,436 +30010 837 -
2019-05-19 Sun 709,500 +45 185,241,716 +28280 837 -
2019-05-20 Mon 709,546 +46 185,264,598 +22882 837 -
2019-05-21 Tue 709,585 +39 185,284,799 +20201 837 -
2019-05-22 Wed 709,605 +20 185,309,783 +24984 838 +1
2019-05-23 Thu 709,662 +57 185,359,810 +50027 838 -
2019-05-24 Fri 709,702 +40 185,383,157 +23347 838 -
2019-05-25 Sat 709,756 +54 185,408,701 +25544 838 -
2019-05-26 Sun 709,829 +73 185,438,345 +29644 838 -
Podsumowanie ogółem +745 +415006 +3
Aktualizacja profilu za 7 godz. 18 min.

Następny film

Chrupiące serowe taquitos z kurczakiem
Kocham Gotować
386 Wyświetleń