sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=FONXwPE_3Go

Następny film

❗ ZOBACZMY CO SIĘ STANIE
sukces.pl
363 Wyświetleń

sukces.pl
sukces.pl - 448 Wyświetleń
0
448 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:02

http://sukces.pl - więcej motywacji, zapisz się i pobierz bezpłatnie. Znajdziesz mnie tutaj: Newsletter: http://sukces.pl Facebook https://www.facebook.com/sukcespl Podcast https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904 https://soundcloud.com/sukcespl Email jacekwisniowskisukces@gmail.com Instagram https://www.instagram.com/sukcespl Blog i transkrypty video http://mistrzmotywacji.pl/blog "Rusz Dupę" - moja książka http://rusz-dupe.pl http://allegro.pl/hit-ksiazka-rusz-dupe-i6899825792.html

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-05 Fri 196,378 - 29,820,104 - 296 -
2019-07-05 Fri 196,403 +25 29,823,772 +3668 296 -
2019-07-06 Sat 196,530 +127 29,848,928 +25156 297 +1
2019-07-07 Sun 196,634 +104 29,874,570 +25642 298 +1
2019-07-08 Mon 196,710 +76 29,914,237 +39667 298 -
2019-07-09 Tue 196,777 +67 29,936,201 +21964 298 -
2019-07-10 Wed 196,828 +51 29,952,901 +16700 298 -
2019-07-11 Thu 196,852 +24 29,966,198 +13297 298 -
2019-07-12 Fri 196,884 +32 29,984,851 +18653 299 +1
2019-07-13 Sat 196,903 +19 30,003,344 +18493 299 -
2019-07-14 Sun 196,898 -5 30,025,747 +22403 300 +1
2019-07-15 Mon 196,911 +13 30,040,597 +14850 300 -
2019-07-16 Tue 196,969 +58 30,068,515 +27918 300 -
2019-07-17 Wed 196,982 +13 30,077,547 +9032 300 -
2019-07-18 Thu 196,984 +2 30,089,665 +12118 300 -
Podsumowanie ogółem +606 +269561 +4
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.