RADIO RMF
RADIO RMF
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=0MY7GhAcClw

Następny film


Janusz i Grażynka - Gałązka jodłowa

RADIO RMF
RADIO RMF - 197 Wyświetleń
0
197 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 04:23:19

Grażynka i Janusz - czyli ulubione małżeństwo wszystkich Polaków - i ich codzienne problemy.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału RADIO RMF

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 148,713 - 97,630,013 - 2,924 -
2019-09-02 Mon 148,898 +185 97,725,786 +95773 2,925 +1
2019-09-03 Tue 149,015 +117 97,806,136 +80350 2,926 +1
2019-09-04 Wed 149,110 +95 97,884,703 +78567 2,927 +1
2019-09-05 Thu 149,163 +53 97,947,967 +63264 2,928 +1
2019-09-06 Fri 149,247 +84 98,003,611 +55644 2,929 +1
2019-09-07 Sat 149,357 +110 98,077,553 +73942 2,931 +2
2019-09-08 Sun 149,413 +56 98,141,457 +63904 2,931 -
2019-09-09 Mon 149,482 +69 98,216,391 +74934 2,934 +3
2019-09-10 Tue 149,538 +56 98,290,899 +74508 2,936 +2
2019-09-11 Wed 149,567 +29 98,346,569 +55670 2,937 +1
2019-09-12 Thu 149,621 +54 98,397,681 +51112 2,938 +1
2019-09-13 Fri 149,664 +43 98,453,869 +56188 2,939 +1
2019-09-14 Sat 149,730 +66 98,513,371 +59502 2,939 -
2019-09-15 Sun 149,773 +43 98,565,093 +51722 2,940 +1
Podsumowanie ogółem +1060 +935080 +16
Aktualizacja profilu za 7 godz. 24 min.