LJayPL
LJayPL
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=r81FfeN2VBo

Następny film


JEST I ON! | (PL) Call of Cthulhu | Odc. 5 w/ LJay

LJayPL
LJayPL - 76 Wyświetleń
0
76 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 06:56:28

► Call of Cthulhu! (PL) | Pełny gameplay po polsku! ► Rozwiń opis a wszystkiego się dowiesz! ► Kontynuujemy nową serię na kanale z gry Call of Cthulhu. Jest to pełny gameplay złożony z zaledwie kilku odcinków. Bez cięć, bez montażu, pełna rozgrywka z mega klimatyczną otoczką, muzyką i głównym motywem przewodnim. Nie zabraknie też straszaków, eksploracji i łamigłówek jak na detektywa przystało. Ze swojej strony mogę Was zaprosić serdecznie do oglądania i przeżycia razem ze mną całej przygody! Przed Wami Call of Cthulhu odcinek 5 zatytułowany PRAWDZIWY HORROR. ● Grupa BICKII: https://www.facebook.com/groups/bickii ● FEJSBUK: https://www.facebook.com/ljaypl ● Koszulki: https://ljay.teetres.com/ ● Instagram: http://instagram.com/ljaypl ► Call of Cthulhu: http://www.callofcthulhu-game.com/ ► JEST I ON! | (PL) Call of Cthulhu | Odc. 5 w/ LJay więcej odcinków znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/playlist?list=PLYEzL-fB2GfpQu9T29jom-18rtGDMrBCa ► Dzięki za obejrzenie: JEST I ON! | (PL) Call of Cthulhu | Odc. 5 w/ LJay ► Pozdro i serdeczny bicek dla Ciebie!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału LJayPL

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 736,000 - 188,383,467 - 1,424 -
2019-10-31 Thu 736,000 - 188,481,361 +97894 1,424 -
2019-11-01 Fri 737,000 +1000 188,616,730 +135369 1,424 -
2019-11-02 Sat 738,000 +1000 188,712,417 +95687 1,425 +1
2019-11-03 Sun 738,000 - 188,768,135 +55718 1,425 -
2019-11-04 Mon 738,000 - 188,819,873 +51738 1,426 +1
2019-11-05 Tue 738,000 - 188,867,521 +47648 1,425 -1
2019-11-06 Wed 738,000 - 188,930,634 +63113 1,426 +1
2019-11-07 Thu 739,000 +1000 189,003,667 +73033 1,426 -
2019-11-08 Fri 739,000 - 189,056,401 +52734 1,427 +1
2019-11-09 Sat 739,000 - 189,146,858 +90457 1,427 -
2019-11-10 Sun 739,000 - 189,221,496 +74638 1,427 -
2019-11-11 Mon 740,000 +1000 189,277,981 +56485 1,427 -
2019-11-12 Tue 740,000 - 189,345,514 +67533 1,427 -
2019-11-13 Wed 740,000 - 189,377,782 +32268 1,427 -
Podsumowanie ogółem +4000 +994315 +3
Aktualizacja profilu za 1 godz. 49 min.