Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=4ZH_2HOZ3As

Jestem chora :( Colds at work :( Iwona Blecharczyk 2019/76

Iwona Blecharczyk
Iwona Blecharczyk - 23 Wyświetleń
0
23 Wyświetleń
Opublikowano 2019-11-08 09:50:57

strona, dzięki której można zrobić zakupy z cashbackiem letyshops - http://bit.ly/2JZYDiQ wtyczka, która monitoruje lepsze ceny - http://bit.ly/2X1flU7

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Iwona Blecharczyk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 285,000 - 78,299,849 - 224 -
2019-11-04 Mon 285,000 - 78,326,461 +26612 224 -
2019-11-05 Tue 285,000 - 78,351,158 +24697 224 -
2019-11-06 Wed 285,000 - 78,377,012 +25854 224 -
2019-11-07 Thu 285,000 - 78,402,156 +25144 224 -
2019-11-08 Fri 286,000 +1000 78,428,228 +26072 224 -
2019-11-09 Sat 286,000 - 78,495,246 +67018 225 +1
2019-11-10 Sun 286,000 - 78,535,099 +39853 225 -
2019-11-11 Mon 286,000 - 78,578,087 +42988 226 +1
2019-11-12 Tue 286,000 - 78,666,513 +88426 226 -
2019-11-13 Wed 286,000 - 78,741,446 +74933 226 -
2019-11-14 Thu 286,000 - 78,851,043 +109597 227 +1
2019-11-15 Fri 287,000 +1000 78,918,763 +67720 227 -
2019-11-16 Sat 287,000 - 79,043,103 +124340 227 -
2019-11-17 Sun 288,000 +1000 79,154,468 +111365 227 -
Podsumowanie ogółem +3000 +854619 +3
Aktualizacja profilu za 6 godz. 11 min.