Plejada
Plejada
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=C8OEIJ5Pmgk

Julia Wieniawa: patriotyzm kojarzy się politycznie

Plejada
Plejada - 210 Wyświetleń
0
210 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-05 08:51:28

Julia Wieniawa to głos młodego pokolenia. Aktorka i wokalistka nie ukrywa, że czuje odpowiedzialność za to, że krzewi wśród swoich fanów dobre bądź złe maniery. Czy namawia ich do bycia patriotami? Zobacz kolejne wydanie naszego niepodległościowego cyklu "Kronika Plejady". https://plejada.pl/wideo/julia-wieniawa-nie-ma-watpliwosci-patriotyzm-kojarzy-sie-politycznie/4ftfw1s?utm_source=plejada.pl_viasg_plejada&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2 Subskrybuj kanał Plejada http://bit.ly/PlejadaSUB Wpadaj na nasze social media! Facebook: https://www.facebook.com/plejadapl/ Instagram: https://www.instagram.com/plejadapl/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Plejada

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 75,946 - 68,216,021 - 2,276 -
2019-09-03 Tue 76,092 +146 68,335,179 +119158 2,279 +3
2019-09-04 Wed 76,206 +114 68,432,515 +97336 2,282 +3
2019-09-05 Thu 76,302 +96 68,510,857 +78342 2,283 +1
2019-09-06 Fri 76,403 +101 68,595,915 +85058 2,285 +2
2019-09-07 Sat 76,439 +36 68,644,934 +49019 2,285 -
2019-09-08 Sun 76,489 +50 68,687,804 +42870 2,286 +1
2019-09-09 Mon 76,550 +61 68,747,077 +59273 2,289 +3
2019-09-10 Tue 76,597 +47 68,808,608 +61531 2,289 -
2019-09-11 Wed 76,639 +42 68,856,947 +48339 2,291 +2
2019-09-12 Thu 76,714 +75 68,921,721 +64774 2,293 +2
2019-09-13 Fri 76,731 +17 68,961,494 +39773 2,296 +3
2019-09-14 Sat 76,769 +38 69,005,561 +44067 2,296 -
2019-09-15 Sun 76,810 +41 69,046,019 +40458 2,296 -
2019-09-16 Mon 76,841 +31 69,073,109 +27090 2,296 -
Podsumowanie ogółem +895 +857088 +20
Aktualizacja profilu za 3 godz. 6 min.