SA Wardega
SA Wardega
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=AF3aJP6aJqg

Następny film


Jurassic World Dinosaurs Prank (SA Wardega)

SA Wardega
SA Wardega - 330 Wyświetleń
0
330 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:59:50

FACEBOOK: http://www.facebook.com/sawardega SUBSCRIBE: http://www.youtube.com/user/wardegasa?sub_confirmation=1

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SA Wardega

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-27 Wed 3,640,000 - 778,485,533 - 50 -
2019-11-28 Thu 3,640,000 - 778,559,543 +74010 50 -
2019-11-29 Fri 3,640,000 - 778,630,406 +70863 50 -
2019-11-30 Sat 3,640,000 - 778,760,971 +130565 50 -
2019-12-01 Sun 3,640,000 - 778,851,321 +90350 50 -
2019-12-02 Mon 3,640,000 - 778,916,487 +65166 50 -
2019-12-03 Tue 3,640,000 - 778,979,785 +63298 50 -
2019-12-04 Wed 3,640,000 - 779,041,260 +61475 50 -
2019-12-05 Thu 3,640,000 - 779,129,891 +88631 50 -
2019-12-06 Fri 3,640,000 - 779,184,896 +55005 50 -
2019-12-07 Sat 3,640,000 - 779,248,292 +63396 50 -
2019-12-08 Sun 3,640,000 - 779,320,005 +71713 50 -
2019-12-09 Mon 3,640,000 - 779,373,882 +53877 50 -
2019-12-10 Tue 3,640,000 - 779,426,578 +52696 50 -
2019-12-11 Wed 3,640,000 - 779,476,669 +50091 50 -
Podsumowanie ogółem - +991136 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 10 min.

Następny film