Amnimardon
Amnimardon
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=uHKmBLZt2nY

Just Cause 4 - Ciekawostki #1 - Park Jurajski, Getting Over It, Take On Me i nie tylko

Amnimardon
Amnimardon - 56 Wyświetleń
0
56 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 08:09:30

Witajcie w pierwszym odcinku Easter Egg'ów z gry Just Cause 4. Muzyka użyta podczas pokazywania ciekawostki związanej z piosenką Take On Me: https://www.youtube.com/watch?v=lKqmO2Edku0 ►Snapchat: Amnimardon

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Amnimardon

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 49,600 - 11,094,823 - 302 -
2019-11-02 Sat 49,600 - 11,097,630 +2807 302 -
2019-11-03 Sun 49,600 - 11,100,863 +3233 302 -
2019-11-04 Mon 49,600 - 11,103,608 +2745 302 -
2019-11-05 Tue 49,600 - 11,105,833 +2225 302 -
2019-11-06 Wed 49,600 - 11,109,256 +3423 302 -
2019-11-07 Thu 49,600 - 11,111,168 +1912 302 -
2019-11-08 Fri 49,600 - 11,113,317 +2149 302 -
2019-11-09 Sat 49,600 - 11,115,499 +2182 302 -
2019-11-10 Sun 49,600 - 11,122,827 +7328 303 +1
2019-11-11 Mon 49,600 - 11,127,536 +4709 303 -
2019-11-12 Tue 49,600 - 11,135,100 +7564 303 -
2019-11-13 Wed 49,700 +100 11,139,133 +4033 303 -
2019-11-14 Thu 49,700 - 11,142,713 +3580 303 -
2019-11-15 Fri 49,700 - 11,145,793 +3080 303 -
Podsumowanie ogółem +100 +50970 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.