Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Gc0MWbe8fhQ

Następny film


KęKę - Pozostając Sobą (Virus Blend)

SoulMaster Blend
SoulMaster Blend - 221 Wyświetleń
0
221 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 03:45:04

Jak się podoba zostaw: subskrybuj i kliknij aby być na bieżąco z nowościami ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nie Zapomnij także udostępnić ! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jak chcecie więcej takich blendów piszczie w komentarzach ®️❤️ ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Możecie pisać tutaj: VIRUS FB:https://www.facebook.com/virusekblend

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SoulMaster Blend

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 706 - 77,952 - 216 -
2019-09-02 Mon 706 - 78,170 +218 219 +3
2019-09-03 Tue 707 +1 78,364 +194 219 -
2019-09-04 Wed 707 - 78,478 +114 219 -
2019-09-05 Thu 707 - 78,594 +116 220 +1
2019-09-06 Fri 708 +1 78,842 +248 222 +2
2019-09-07 Sat 707 -1 79,052 +210 222 -
2019-09-08 Sun 706 -1 79,232 +180 223 +1
2019-09-09 Mon 706 - 79,431 +199 223 -
2019-09-10 Tue 706 - 79,600 +169 224 +1
2019-09-11 Wed 707 +1 79,808 +208 225 +1
2019-09-12 Thu 707 - 80,125 +317 225 -
2019-09-13 Fri 707 - 80,300 +175 225 -
2019-09-14 Sat 708 +1 80,568 +268 226 +1
2019-09-15 Sun 708 - 80,943 +375 227 +1
Podsumowanie ogółem +2 +2991 +11
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.