TheNitroZyniak
TheNitroZyniak
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Z5VfLOvGmrI

Następny film

gramy w lolka - Na żywo
TheNitroZyniak
65 Wyświetleń

K/DA Kai'Sa Prestige Edition - YEAH - Na żywo

TheNitroZyniak
TheNitroZyniak - 263 Wyświetleń
1
263 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 02:40:00

Donate sms, paypal, karta: https://tipanddonation.com/thenitrozyniak Oficjalny nasz discord: https://discordapp.com/invite/thenitrozyniak Zostań Sponsorem ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TheNitroZyniak

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 1,615,348 - 345,392,673 - 2,230 -
2019-09-08 Sun 1,615,742 +394 345,578,382 +185709 2,230 -
2019-09-09 Mon 1,615,773 +31 345,626,509 +48127 2,231 +1
2019-09-10 Tue 1,615,919 +146 345,660,276 +33767 2,231 -
2019-09-11 Wed 1,616,209 +290 345,804,328 +144052 2,233 +2
2019-09-12 Thu 1,616,528 +319 346,063,683 +259355 2,233 -
2019-09-13 Fri 1,616,640 +112 345,996,510 -67173 2,233 -
2019-09-14 Sat 1,616,687 +47 346,036,717 +40207 2,233 -
2019-09-15 Sun 1,616,777 +90 346,071,221 +34504 2,233 -
2019-09-16 Mon 1,616,837 +60 346,105,885 +34664 2,233 -
2019-09-17 Tue 1,617,400 +563 346,318,905 +213020 2,234 +1
2019-09-18 Wed 1,610,000 -7400 346,374,942 +56037 2,234 -
2019-09-19 Thu 1,610,000 - 346,402,749 +27807 2,234 -
2019-09-20 Fri 1,610,000 - 346,428,527 +25778 2,234 -
2019-09-21 Sat 1,610,000 - 346,452,119 +23592 2,234 -
Podsumowanie ogółem -5348 +1059446 +4
Aktualizacja profilu za 6 godz. 24 min.