Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=aASYkFgdcjY

Następny film

LOL Surprise • Ciasteczka Play Doh • Kinder Maxi Niespodzianka
Toys Land • bajki dla dzieci
549 Wyświetleń

Kalendarz adwentowy • Hatchimals • 2018

Toys Land • bajki dla dzieci
0
288 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 12:23:29

Kalendarz adwentowy • Hatchimals Toys Land • mądre bajki dla wszystkich dzieci ☞http://www.youtube.com/channel/UCZ2UPYRa7hpsuQNQkAzRQCQ?sub_confirmation=1 ◄ Subskrybuj kanał Toys Land ☞ Podobają Ci się moje bajki? Zostaw łapkę w górę. ✔ ☞ Lubisz moje filmy? Napisz komentarz pod filmem. ✔ #kalendarz #adwentowy #hatchimals

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Toys Land • bajki dla dzieci

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 451,632 - 348,228,094 - 2,207 -
2019-09-03 Tue 451,780 +148 348,336,063 +107969 2,208 +1
2019-09-04 Wed 451,911 +131 348,424,841 +88778 2,209 +1
2019-09-05 Thu 452,082 +171 348,528,319 +103478 2,210 +1
2019-09-06 Fri 452,199 +117 348,616,621 +88302 2,211 +1
2019-09-08 Sun 452,700 +501 348,876,406 +259785 2,213 +2
2019-09-09 Mon 452,874 +174 349,002,564 +126158 2,214 +1
2019-09-10 Tue 453,017 +143 349,078,743 +76179 2,215 +1
2019-09-11 Wed 453,127 +110 349,170,284 +91541 2,216 +1
2019-09-12 Thu 453,261 +134 349,286,083 +115799 2,217 +1
2019-09-13 Fri 453,420 +159 349,385,254 +99171 2,218 +1
2019-09-14 Sat 453,958 +538 349,631,141 +245887 2,219 +1
2019-09-15 Sun 454,228 +270 349,776,862 +145721 2,220 +1
2019-09-16 Mon 454,370 +142 349,887,014 +110152 2,221 +1
2019-09-17 Tue 454,581 +211 350,009,070 +122056 2,222 +1
Podsumowanie ogółem +2949 +1780976 +15
Aktualizacja profilu za 2 godz. 40 min.

Następny film

LOL Surprise • Ciasteczka Play Doh • Kinder Maxi Niespodzianka
Toys Land • bajki dla dzieci
549 Wyświetleń