Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=UM4nCVn2Y2w

Kartka dla Krzyśka, Christmas Card for Krzysiek

Iwona Blecharczyk
Iwona Blecharczyk - 599 Wyświetleń
0
599 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:49:54

For the subtitles turn the CC button on the right bottom of the video. *** Kierowca zawodowy, Kobieta z Pasją, Kocha Gotowanie i podróże. Przewozi jedne z najdłuższych ładunków w Europie. *** ENGLISH *** Professional Truck Driver, Woman of passion, Loves Cooking and Travelling, Drives with one of longest loads in Europe. ***LINK*** https://www.instagram.com/iwonablecharczyk_official/?hl=pl https://www.facebook.com/IwonaBlecharczykTruckingGirl/ Razem z Marathon International zachęcamy do Was do wzięcia udziału w akcji Kartka Dla Krzyśka. *** In cooperation with Marathon International, we encourage you to join the 'Card for Krzysztof' action.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Iwona Blecharczyk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-11 Sat 263,013 - 68,503,606 - 180 -
2019-05-12 Sun 263,183 +170 68,550,094 +46488 180 -
2019-05-13 Mon 263,330 +147 68,591,540 +41446 180 -
2019-05-14 Tue 263,532 +202 68,666,121 +74581 181 +1
2019-05-15 Wed 263,726 +194 68,726,355 +60234 181 -
2019-05-16 Thu 263,873 +147 68,777,719 +51364 181 -
2019-05-17 Fri 264,046 +173 68,824,768 +47049 181 -
2019-05-18 Sat 264,119 +73 68,855,916 +31148 181 -
2019-05-18 Sat 264,223 +104 68,871,582 +15666 181 -
2019-05-19 Sun 264,406 +183 68,921,332 +49750 182 +1
2019-05-20 Mon 264,682 +276 69,026,736 +105404 182 -
2019-05-21 Tue 264,961 +279 69,122,376 +95640 182 -
2019-05-22 Wed 265,219 +258 69,197,049 +74673 183 +1
2019-05-23 Thu 265,480 +261 69,281,275 +84226 183 -
2019-05-24 Fri 265,574 +94 69,320,076 +38801 183 -
Podsumowanie ogółem +2561 +816470 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.