Menu Dorotki
Menu Dorotki
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ApMPaF2ZHRs

Kasztany jadalne. Dlaczego warto je jeść? Jak gotować, jak piec kasztany jadalne? MENU Dorotki.

Menu Dorotki
Menu Dorotki - 405 Wyświetleń
0
405 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 12:19:10

W tym filmie dowiecie się jak wyglądają kasztany jadalne, jak należy je przygotować, jak piec, a także jak je ugotować w wodzie czy na parze?

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Menu Dorotki

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 118,413 - 22,957,569 - 220 -
2019-09-03 Tue 118,458 +45 22,975,109 +17540 221 +1
2019-09-04 Wed 118,579 +121 22,997,249 +22140 221 -
2019-09-05 Thu 118,758 +179 23,025,139 +27890 221 -
2019-09-06 Fri 118,839 +81 23,041,818 +16679 222 +1
2019-09-07 Sat 118,972 +133 23,074,611 +32793 222 -
2019-09-08 Sun 119,055 +83 23,087,620 +13009 222 -
2019-09-09 Mon 119,171 +116 23,113,178 +25558 222 -
2019-09-10 Tue 119,271 +100 23,134,094 +20916 222 -
2019-09-11 Wed 119,454 +183 23,170,006 +35912 222 -
2019-09-12 Thu 119,551 +97 23,184,934 +14928 222 -
2019-09-13 Fri 119,664 +113 23,207,015 +22081 223 +1
2019-09-14 Sat 119,790 +126 23,232,338 +25323 223 -
2019-09-15 Sun 119,870 +80 23,261,021 +28683 223 -
2019-09-16 Mon 119,976 +106 23,287,737 +26716 223 -
Podsumowanie ogółem +1563 +330168 +3
Aktualizacja profilu za 6 godz. 34 min.