TivoltGames
TivoltGames
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=4Dn7hZHDF1c
TivoltGames
TivoltGames - 472 Wyświetleń
2
472 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:18:49

Streamek na którym gadaliśmy o kepuczu! I trochę graliśmy. ↓↓↓ Przydatne informacje w opisie ↓↓↓ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ◆ YouTubowe posty: http://youtube.com/TivoltGames/community ◇ Grupa dla widzów: http://bit.ly/tivoltgrupa ◆ Playlista

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TivoltGames

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-29 Fri 619,000 - 255,285,694 - 4,167 -
2019-11-30 Sat 619,000 - 255,393,153 +107459 4,168 +1
2019-12-01 Sun 619,000 - 255,513,933 +120780 4,171 +3
2019-12-02 Mon 619,000 - 255,640,907 +126974 4,172 +1
2019-12-03 Tue 619,000 - 255,792,650 +151743 4,177 +5
2019-12-04 Wed 619,000 - 255,873,193 +80543 4,179 +2
2019-12-05 Thu 619,000 - 255,966,934 +93741 4,180 +1
2019-12-06 Fri 619,000 - 256,063,581 +96647 4,181 +1
2019-12-07 Sat 619,000 - 256,159,435 +95854 4,181 -
2019-12-08 Sun 619,000 - 256,378,689 +219254 4,187 +6
2019-12-09 Mon 619,000 - 256,467,747 +89058 4,190 +3
2019-12-10 Tue 619,000 - 256,570,834 +103087 4,190 -
2019-12-11 Wed 619,000 - 256,662,975 +92141 4,190 -
2019-12-12 Thu 619,000 - 256,753,183 +90208 4,192 +2
2019-12-13 Fri 619,000 - 256,837,125 +83942 4,194 +2
Podsumowanie ogółem - +1551431 +27
Aktualizacja profilu za 8 godz. 58 min.