kiki85uuu
kiki85uuu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=D9UM-LX_xCU

Następny film


Klimatyczny szczyt głupoty - Wygaszanie Polski

kiki85uuu
kiki85uuu - 87 Wyświetleń
0
87 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 01:15:48

Jeśli możesz wesprzyj mój kanał tym samym moją walkę o Polskę przeciw lewactwu i ludzkiej głupocie Bank 90 95740005 3001 0015 9724 0001 PayPal paypal.me/Kiki85 Dzięki za ewentualne wsparcie pamiętajcie o dopisku "darowizna" Zapraszam też do polubienia mojego konta na Facebooku https://www.facebook.com/KikizPL/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału kiki85uuu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-04 Thu 151,067 - 26,653,824 - 226 -
2019-07-05 Fri 151,237 +170 26,700,245 +46421 226 -
2019-07-06 Sat 151,280 +43 26,719,708 +19463 226 -
2019-07-07 Sun 151,308 +28 26,733,312 +13604 226 -
2019-07-08 Mon 151,324 +16 26,745,431 +12119 226 -
2019-07-09 Tue 151,351 +27 26,756,787 +11356 226 -
2019-07-10 Wed 151,361 +10 26,766,058 +9271 226 -
2019-07-11 Thu 151,342 -19 26,783,902 +17844 227 +1
2019-07-12 Fri 151,354 +12 26,812,320 +28418 227 -
2019-07-13 Sat 151,357 +3 26,828,989 +16669 227 -
2019-07-14 Sun 151,361 +4 26,838,584 +9595 227 -
2019-07-15 Mon 151,391 +30 26,853,802 +15218 227 -
2019-07-16 Tue 151,403 +12 26,862,619 +8817 227 -
2019-07-17 Wed 151,402 -1 26,868,444 +5825 227 -
2019-07-18 Thu 151,419 +17 26,878,990 +10546 227 -
Podsumowanie ogółem +352 +225166 +1
Aktualizacja profilu za 0 godz. 42 min.