Ponki
Ponki
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=200rSlvmGEo

Następny film


Ponki
Ponki - 430 Wyświetleń
0
430 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:17

Ojciec to jeden z filarów rodziny, który winien dawać nam wzór do naśladowania, być kierunkowskazem w życiowych wyborach i generalnie jawić nam się jako ostoja mądrości i zrozumienia świata. Jak jednak wiemy, każdy tata jest nieco inny no ale przecież rodziców się nie wybiera. Dziękujemy: http://megastroje.pl/ Odwiedź nasz sklep: http://ponki.mediakraft.tv/ Instagram: http://instagram.com/ponkersi Facebook: https://www.facebook.com/ponkersi Współpraca: anna.sroczynska@mediakraft.tv Ponki - grupa szaleńców, która każdego tygodnia dostarczy wam świeżą dawkę najlepszej internetowej komedii. Chcesz więcej? Subskrybuj nasz kanał i sprawdź Ponki na facebooku: https://www.facebook.com/ponkersi --- https://mediakraft.tv https://www.facebook.com/Mediakrafttv https://instagram.com/mediakraft.tv https://twitter.com/mediakraftpl https://www.youtube.com/user/Mediakraftpolska Film wyprodukowany przez: Mediakraft PL Sp. z o.o. ul. Nowy Świat 60/8, 00-357 Warszawa Managing Directors: Levent Gültan, Ryan Socash Mediakraft PL Sp. z o.o. is a subsidiary of Mediakraft Networks GmbH

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Ponki

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-30 Mon 1,450,000 - 485,320,064 - 348 -
2019-10-01 Tue 1,450,000 - 485,395,366 +75302 348 -
2019-10-02 Wed 1,450,000 - 485,475,308 +79942 348 -
2019-10-03 Thu 1,450,000 - 485,595,617 +120309 348 -
2019-10-04 Fri 1,450,000 - 485,668,247 +72630 348 -
2019-10-05 Sat 1,450,000 - 485,774,994 +106747 348 -
2019-10-06 Sun 1,450,000 - 485,882,906 +107912 348 -
2019-10-07 Mon 1,450,000 - 485,971,330 +88424 348 -
2019-10-08 Tue 1,450,000 - 486,056,611 +85281 348 -
2019-10-09 Wed 1,450,000 - 486,173,240 +116629 348 -
2019-10-10 Thu 1,450,000 - 486,253,444 +80204 348 -
2019-10-11 Fri 1,450,000 - 486,335,889 +82445 348 -
2019-10-12 Sat 1,450,000 - 486,442,558 +106669 348 -
2019-10-13 Sun 1,450,000 - 486,550,873 +108315 348 -
2019-10-14 Mon 1,450,000 - 486,722,653 +171780 348 -
Podsumowanie ogółem - +1402589 -
Aktualizacja profilu za 7 godz. 53 min.

Następny film