PLKD
PLKD
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=481LWoGHN8s

Kolejny dobry wybór! - FIFA 19 Ultimate Team [#25]

PLKD
PLKD - 268 Wyświetleń
0
268 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 01:49:06

No, coś czuję, że za kolejne nagrody wjedzie naprawdę srogi gracz! ► FACEBOOK: http://facebook.com/plkdamian ► INSTAGRAM http://instagram.com/plkd

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału PLKD

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 827,458 - 326,632,909 - 2,985 -
2019-09-03 Tue 827,432 -26 326,690,588 +57679 2,985 -
2019-09-04 Wed 827,419 -13 326,743,340 +52752 2,985 -
2019-09-05 Thu 827,435 +16 326,859,972 +116632 2,986 +1
2019-09-06 Fri 827,431 -4 326,976,738 +116766 2,987 +1
2019-09-07 Sat 827,509 +78 327,025,750 +49012 2,987 -
2019-09-08 Sun 827,556 +47 327,115,488 +89738 2,987 -
2019-09-09 Mon 827,639 +83 327,196,409 +80921 2,987 -
2019-09-10 Tue 827,689 +50 327,255,092 +58683 2,988 +1
2019-09-11 Wed 827,820 +131 327,437,558 +182466 2,988 -
2019-09-12 Thu 828,473 +653 327,650,489 +212931 2,989 +1
2019-09-13 Fri 828,931 +458 327,835,529 +185040 2,990 +1
2019-09-14 Sat 829,284 +353 327,955,271 +119742 2,990 -
2019-09-15 Sun 829,538 +254 328,077,877 +122606 2,991 +1
2019-09-16 Mon 829,609 +71 328,192,877 +115000 2,991 -
Podsumowanie ogółem +2151 +1559968 +6
Aktualizacja profilu za 0 godz. 13 min.