SafemodTV
SafemodTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=IId4QX9ZYm4

KONIEC SERII ??? | SMOK FAUSTUS | #014 | Kingdom Rush Origins | PL

SafemodTV
SafemodTV - 182 Wyświetleń
0
182 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 05:04:14

Pamiętaj zostawić łapkę to motywuje ! :) Chcesz być na bieżąco ? KLIKNIJ TUTAJ: http://bit.ly/SafemodTV ─────────────────────────── ─────────────────────────── ► Gra : Kingdom Rush Origins ► Platforma : Steam ► Premiera : 2018 r. ► STEAM: https://goo.gl/SyeeEh ─────────────────────────── ► Adres do wysyłki listów/paczek/kartek z wakacji :) Grzegorz Brożbar Skrytka pocztowa 170 Plac Grunwaldzki 1 58-100 Świdnica Każdą przesyłkę otworzę na odcinku ! Dzięki wszystkim z góry ! ─────────────────────────── ► Ts3 - Strefa SafemodTV: ts3gaming.pl ─────────────────────────── ► Adres na który można wysyłać FanArty i nie tylko : http://safemodtv.pl/fanart ─────────────────────────── ► Facebook: http://www.facebook.com/SafemodTV ► Instagram: http://instagram.com/SafemodTV ► Discord: http://discord.safemodtv.pl ► Mój Discord: SafemodTV#1257 ► Steam: safemod098 ► Snap: SafemodTV ► Twitter https://twitter.com/SafemodTV ► Ask: http://ask.fm/Safemod ► Twitch: http://tiny.pl/q1rvg ► Hitbox: http://www.hitbox.tv/SafemodTV ► Grupa zamknięta FB: https://www.facebook.com/groups/833348013410433/ ► Publiczny skype: SafemodTV ───────────────────────────

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SafemodTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-05 Thu 48,088 - 15,798,210 - 2,472 -
2019-09-06 Fri 48,089 +1 15,798,972 +762 2,472 -
2019-09-07 Sat 48,089 - 15,801,199 +2227 2,472 -
2019-09-08 Sun 48,092 +3 15,804,829 +3630 2,471 -1
2019-09-09 Mon 48,095 +3 15,806,841 +2012 2,473 +2
2019-09-10 Tue 48,092 -3 15,809,579 +2738 2,474 +1
2019-09-11 Wed 48,096 +4 15,812,713 +3134 2,474 -
2019-09-12 Thu 48,085 -11 15,815,452 +2739 2,475 +1
2019-09-13 Fri 48,084 -1 15,818,929 +3477 2,476 +1
2019-09-14 Sat 48,087 +3 15,823,351 +4422 2,476 -
2019-09-15 Sun 48,093 +6 15,831,446 +8095 2,477 +1
2019-09-16 Mon 48,097 +4 15,834,660 +3214 2,477 -
2019-09-17 Tue 48,093 -4 15,837,610 +2950 2,478 +1
2019-09-18 Wed 48,000 -93 15,840,622 +3012 2,478 -
2019-09-19 Thu 48,000 - 15,843,475 +2853 2,478 -
Podsumowanie ogółem -88 +45265 +6
Aktualizacja profilu za 7 godz. 46 min.