BEKSY
BEKSY
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=4Ngl7DAFIrQ

Następny film


BEKSY
BEKSY - 594 Wyświetleń
0
594 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:18

Fanpage programu: https://www.facebook.com/gotowaniezprzeslaniem/ Subskrybuj Beksy: https://www.youtube.com/channel/UC8hqZRg26L4LGjCftQJzQXg Facebook: https://www.facebook.com/BEZBEKSY Instagram: https://www.instagram.com/bezbeksy/ Wyprodukowane przez Abstra

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału BEKSY

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-09 Wed 1,790,000 - 461,162,390 - 173 -
2019-10-10 Thu 1,790,000 - 461,318,769 +156379 173 -
2019-10-11 Fri 1,790,000 - 461,500,749 +181980 173 -
2019-10-12 Sat 1,790,000 - 462,146,903 +646154 174 +1
2019-10-13 Sun 1,790,000 - 462,802,105 +655202 174 -
2019-10-14 Mon 1,790,000 - 463,176,480 +374375 174 -
2019-10-15 Tue 1,790,000 - 463,409,013 +232533 174 -
2019-10-16 Wed 1,790,000 - 463,624,190 +215177 174 -
2019-10-17 Thu 1,790,000 - 463,845,848 +221658 174 -
2019-10-18 Fri 1,790,000 - 464,186,112 +340264 174 -
2019-10-19 Sat 1,790,000 - 464,438,055 +251943 174 -
2019-10-20 Sun 1,790,000 - 464,686,751 +248696 175 +1
2019-10-21 Mon 1,790,000 - 465,238,809 +552058 175 -
2019-10-22 Tue 1,790,000 - 465,576,174 +337365 175 -
2019-10-23 Wed 1,790,000 - 465,738,340 +162166 175 -
Podsumowanie ogółem - +4575950 +2
Aktualizacja profilu za 0 godz. 10 min.

Następny film