Maskacjusz TV
Maskacjusz TV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Qyav2TWvXrU

Następny film


#KrótkaPiłka | ks. Sławomir Sosnowski o miłosierdziu

Maskacjusz TV
Maskacjusz TV - 14 Wyświetleń
0
14 Wyświetleń
Opublikowano 2019-08-14 08:36:24

O tym, jak w sposób właściwy powinniśmy rozumieć miłosierdzie mówi ks. Sławomir Sosnowski, ojciec Ogniska Miłości w Olszy i rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Maskacjusz TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-23 Sat 77,600 - 62,289,885 - 15,494 -
2019-11-24 Sun 77,700 +100 62,339,313 +49428 15,501 +7
2019-11-25 Mon 77,700 - 62,384,617 +45304 15,504 +3
2019-11-26 Tue 77,800 +100 62,431,980 +47363 15,509 +5
2019-11-27 Wed 77,900 +100 62,503,705 +71725 15,525 +16
2019-11-28 Thu 77,900 - 62,552,796 +49091 15,526 +1
2019-11-29 Fri 78,000 +100 62,598,637 +45841 15,526 -
2019-11-30 Sat 78,000 - 62,640,998 +42361 15,533 +7
2019-12-01 Sun 78,100 +100 62,685,954 +44956 15,545 +12
2019-12-02 Mon 78,100 - 62,736,367 +50413 15,555 +10
2019-12-03 Tue 78,200 +100 62,794,973 +58606 15,566 +11
2019-12-04 Wed 78,300 +100 62,836,752 +41779 15,574 +8
2019-12-05 Thu 78,300 - 62,876,773 +40021 15,586 +12
2019-12-06 Fri 78,400 +100 62,915,351 +38578 15,597 +11
2019-12-07 Sat 78,400 - 62,948,268 +32917 15,608 +11
Podsumowanie ogółem +800 +658383 +114
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film