Paranormalia
Paranormalia
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=8zIwLt9SgMI
Paranormalia
Paranormalia - 484 Wyświetleń
0
484 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 08:11:23

Zapewne wielu z was nie słyszało nigdy o Krampusie. A powinniście, ponieważ jest on tą złą wersją Świętego Mikołaja i w przeciwieństwie do niego nie nagradza lecz karze... I to w bardzo okrutny sposób. -- Facebook: https://www.facebook.com/ParanormaliaFP Instagram: https://www.instagram.com/paranormaliayt/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Paranormalia

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-07 Thu 50,500 - 3,194,049 - 104 -
2019-11-08 Fri 50,600 +100 3,201,061 +7012 104 -
2019-11-09 Sat 50,800 +200 3,210,225 +9164 104 -
2019-11-10 Sun 50,900 +100 3,216,894 +6669 105 +1
2019-11-11 Mon 51,000 +100 3,225,185 +8291 105 -
2019-11-12 Tue 51,100 +100 3,231,661 +6476 105 -
2019-11-13 Wed 51,100 - 3,236,518 +4857 105 -
2019-11-14 Thu 51,200 +100 3,242,865 +6347 105 -
2019-11-15 Fri 51,200 - 3,246,196 +3331 105 -
2019-11-16 Sat 51,300 +100 3,249,633 +3437 105 -
2019-11-17 Sun 51,300 - 3,254,155 +4522 106 +1
2019-11-18 Mon 51,500 +200 3,262,742 +8587 106 -
2019-11-19 Tue 51,700 +200 3,269,850 +7108 106 -
2019-11-20 Wed 51,700 - 3,272,752 +2902 106 -
2019-11-21 Thu 51,700 - 3,274,626 +1874 106 -
Podsumowanie ogółem +1200 +80577 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 22 min.