Jeden z Wielu
Jeden z Wielu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ma0B7l1GKd0

Krystyna Pawłowicz „kończy z polityczną aktywnością” - Polityczny Przegląd Tweetów.

Jeden z Wielu
Jeden z Wielu - 23 Wyświetleń
0
23 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-18 04:50:47

W zeszłym tygodniu na polskim Twitterze mówiło się między innymi: o wypowiedziach premiera Mateusza Morawieckiego, bulwersującej decyzji radnych Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej z Warszawy oraz o zapowiedzi zakończenia kariery poselskiej przez Krystynę Pawłowicz. ================================================= Subskrybuj - http://www.youtube.com/user/Domal1988?sub_confirmation=1 Twitter - https://twitter.com/Jeden_z_wielu Facebook - https://www.facebook.com/jedenzwielu2/ ================================================= Serdecznie polecam! Prawicowo - Informacje, polityka, humor oraz realia w Polsce i na świecie. https://www.facebook.com/prawicowo/ https://twitter.com/prawicowo_pl ================================================= Jeśli chcesz możesz zostać moim Patronem - https://patronite.pl/JedenzWielu Numer mojego konta bankowego dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: 50 1140 2004 0000 3402 4863 3547 Oraz adres e-mail mojego konta PayPal: danieldomal@poczta.fm Dziękuję za wsparcie! ================================================= Źródła: Twitter.com Muzyka: Alan Walker - Fade [NCS Release] NoCopyrightSounds https://www.youtube.com/watch?v=bM7SZ5SBzyY Alan Walker ➞ Facebook https://www.facebook.com/alanwalkermusic/ ➞ SoundCloud https://soundcloud.com/alanwalker ➞ Twitter https://twitter.com/IAmAlanWalker ➞ YouTube https://www.youtube.com/user/DjWalkzz ➞ Instagram https://www.instagram.com/alanwalkermusic/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Jeden z Wielu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-07 Tue 34,569 - 18,727,994 - 598 -
2019-05-08 Wed 34,584 +15 18,740,464 +12470 598 -
2019-05-09 Thu 34,603 +19 18,749,128 +8664 599 +1
2019-05-10 Fri 34,609 +6 18,760,059 +10931 599 -
2019-05-11 Sat 34,627 +18 18,770,901 +10842 600 +1
2019-05-12 Sun 34,662 +35 18,785,426 +14525 600 -
2019-05-13 Mon 34,692 +30 18,795,797 +10371 600 -
2019-05-14 Tue 34,706 +14 18,804,217 +8420 600 -
2019-05-15 Wed 34,726 +20 18,811,503 +7286 601 +1
2019-05-16 Thu 34,743 +17 18,825,860 +14357 601 -
2019-05-17 Fri 34,752 +9 18,831,715 +5855 602 +1
2019-05-18 Sat 34,758 +6 18,845,158 +13443 602 -
2019-05-19 Sun 34,786 +28 18,863,784 +18626 603 +1
2019-05-20 Mon 34,801 +15 18,880,180 +16396 603 -
2019-05-21 Tue 34,805 +4 18,887,497 +7317 603 -
Podsumowanie ogółem +236 +159503 +5
Aktualizacja profilu za 8 godz. 18 min.