InfoMode
InfoMode
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=soZHILYbnlY

Następny film

Jak grać na midzie?
InfoMode
292 Wyświetleń

InfoMode
InfoMode - 63 Wyświetleń
0
63 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 01:55:19

U.GG:► https://u.gg/?utm_source=Youtube&utm_campaign=Infomode ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Chleby InfoModa:►https://goo.gl/ELNpmM ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ W League of Legends wraz z biegiem czasu niemalże każda rzecz ulega zmianie. Patch noty wraz z buffami, nerfami czy też reworkami potrafią wzbudzić zainteresowanie daną postacią, bądź zadziałać w odwrotny sposób. Jednakże są takie championy, które mimo zmian w mecie, cały czas górują w topce popularności. Ja jestem InfoMode, dzień dobry, i zapraszam do oglądania! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Dane kontaktowe: Facebook: https://www.facebook.com/InfoModek Twitter: https://twitter.com/MateuszSzczesik Kontakt/Współpraca: infomodek@gmail.com ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Materiał wykorzystany w tle: ►http://bit.ly/2L4Ydab ►http://bit.ly/2Eng9vX ►http://bit.ly/2SBGoSm ►http://bit.ly/2QKjACN ►http://bit.ly/2Psyb0Y ►http://bit.ly/2SBYKmp ►http://bit.ly/2QFnz3I ►http://bit.ly/2L6EVkJ ►http://bit.ly/2Uuveks ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Jeśli to przeczytałeś, to napisz w komentarzu "Piesek Leszek" :D #InfoMode

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału InfoMode

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-28 Mon 126,000 - 14,249,471 - 195 -
2019-10-29 Tue 126,000 - 14,251,721 +2250 195 -
2019-10-30 Wed 126,000 - 14,254,589 +2868 195 -
2019-10-31 Thu 126,000 - 14,256,652 +2063 195 -
2019-11-01 Fri 126,000 - 14,259,027 +2375 195 -
2019-11-02 Sat 126,000 - 14,261,884 +2857 195 -
2019-11-03 Sun 126,000 - 14,264,787 +2903 195 -
2019-11-04 Mon 126,000 - 14,269,085 +4298 195 -
2019-11-05 Tue 126,000 - 14,276,511 +7426 196 +1
2019-11-06 Wed 126,000 - 14,283,461 +6950 197 +1
2019-11-07 Thu 126,000 - 14,293,529 +10068 197 -
2019-11-08 Fri 126,000 - 14,302,860 +9331 197 -
2019-11-09 Sat 126,000 - 14,310,064 +7204 197 -
2019-11-10 Sun 126,000 - 14,322,395 +12331 197 -
2019-11-11 Mon 126,000 - 14,329,946 +7551 197 -
Podsumowanie ogółem - +80475 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 27 min.

Następny film

Jak grać na midzie?
InfoMode
292 Wyświetleń