Mandzio
Mandzio
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=k1QF7U-kh7s

Następny film

NOWY SEZON! Kwadratowa Masakra #1
Mandzio
4 Wyświetleń

KTO MU DAŁ PRAWO JAZDY?! (Poly Bridge #23)

Mandzio
Mandzio - 389 Wyświetleń
0
389 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:40:10

Lubisz moje materiały? Zasubskrybuj kanał, kliknij w dzwoneczek oraz zostaw łapkę w górę pod filmem, pomożesz mu stać się bardziej popularnym. Dzięki! Jeżeli chcesz wspomóc moją pasję, jaką jest niewątpliwie przeżywanie do końca miesiąca, wyłącz adblocka bądź zakup koszulkę http://lukaszsamon.pl/sklep Na początku chciałbym Tobie bardzo podziękować za oglądanie materiału. Mam nadzieję, że podobało się na tyle abyś chciał/a mnie śledzić na moim portalach społecznościowych, a może nawet kupić gadżet związany z moją działalnością! ★ Koszulki ▶ http://lukaszsamon.pl/sklep ★ Polub moją stronę na Facebooku ▶ http://goo.gl/AHDDZu ★ Zobacz moje zdjęcia na Instagramie ▶ http://goo.gl/SeZjjj Dziękuję bardzo całe Wasze wsparcie, zawsze doceniam jak napiszecie komentarz lub zostawicie ocenę pod moim filmem! Proszę was o - bycie miłymi w komentarzach, - nie reklamowanie swoich kanałów, - zgłaszanie wszelkich botów podszywających się pode mnie. Jeżeli korzystasz z programu blokującego reklamy, nie mam z tym żadnego problemu, jednak bardzo byłbym wdzięczny gdybyś mógł go wyłączyć. YouTube jest moją pracą, nie byłbym w stanie produkować tyle filmów gdybym nie mógł poświęcić mu całej mojej uwagi.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mandzio

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-02 Wed 1,690,000 - 530,821,502 - 1,184 -
2019-10-03 Thu 1,690,000 - 531,070,608 +249106 1,184 -
2019-10-04 Fri 1,690,000 - 531,058,403 -12205 1,184 -
2019-10-05 Sat 1,690,000 - 531,411,369 +352966 1,184 -
2019-10-06 Sun 1,700,000 +10000 531,712,777 +301408 1,183 -1
2019-10-07 Mon 1,700,000 - 531,827,532 +114755 1,183 -
2019-10-08 Tue 1,700,000 - 531,963,023 +135491 1,183 -
2019-10-09 Wed 1,700,000 - 531,940,266 -22757 1,183 -
2019-10-10 Thu 1,700,000 - 531,998,509 +58243 1,183 -
2019-10-11 Fri 1,700,000 - 532,437,911 +439402 1,183 -
2019-10-12 Sat 1,700,000 - 532,457,773 +19862 1,182 -1
2019-10-13 Sun 1,700,000 - 532,558,966 +101193 1,182 -
2019-10-14 Mon 1,700,000 - 532,763,470 +204504 1,182 -
2019-10-15 Tue 1,700,000 - 532,894,410 +130940 1,181 -1
2019-10-16 Wed 1,700,000 - 532,890,420 -3990 1,181 -
Podsumowanie ogółem +10000 +2068918 -3
Aktualizacja profilu za 1 godz. 44 min.