BrotTV
BrotTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=uxZdbuunua0

KUPIŁEM INFINITE PETS EQUIPPED AT ONCE! - ROBLOX (Pet Simulator)

BrotTV
BrotTV - 248 Wyświetleń
0
248 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 10:07:08

ROBLOX odcinki ► https://goo.gl/espdyK Odcinek 8 ► https://youtu.be/oLy5vHlPs8Y Odcinek 6 ► https://youtu.be/3rtYE_Kyn9M Wrzuć łapkę albo i udostępnij ten filmik na fejsiu, jak to zrobiłeś to dziękuję roblox po polsku gameplay to gra na android, czyli na telefon i tablet, a także na komputer. W roblox pl można tworzyć niezły gameplay, polecam! roblox gra po polsku to niezła dawka dobrej zabawy i gry na telefon, czy gry na tablet są bardzo super. gra na tablecie gra roblox to przygody w grze, która spodoba się fanom minecrafta. Jeżeli szukasz Gry dla chłopców to dobrze, że znalazłeś ten tytuł. KUPIŁEM INFINITE PETS EQUIPPED AT ONCE! - ROBLOX (Pet Simulator) Mój Facebook ► https://goo.gl/MUVS21 Nowe Powiadomienia, wejdź na stronę, zarejestruj się lub zaloguj i kliknij śledzia ► https://goo.gl/YSZA9Q Aplikacja na Telefon i Tablet do powiadomień o streamie ► https://goo.gl/jN4diV Zajrzyj na moje inne kanały: BrotMinecraft ► https://goo.gl/92C8jQ Kanał Openingowy z Zabawkami i LEGO ► https://goo.gl/TYfbac Kanał do streamów na żywo ► https://goo.gl/xUfjUD

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału BrotTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 166,178 - 142,870,350 - 4,919 -
2019-09-03 Tue 166,169 -9 142,884,815 +14465 4,931 +12
2019-09-04 Wed 166,137 -32 142,897,392 +12577 4,938 +7
2019-09-05 Thu 166,134 -3 142,910,628 +13236 4,944 +6
2019-09-06 Fri 166,145 +11 142,919,124 +8496 4,947 +3
2019-09-07 Sat 166,161 +16 142,926,341 +7217 4,948 +1
2019-09-08 Sun 166,215 +54 142,946,174 +19833 4,951 +3
2019-09-09 Mon 166,240 +25 142,960,983 +14809 4,951 -
2019-09-10 Tue 166,214 -26 142,969,169 +8186 4,952 +1
2019-09-11 Wed 166,222 +8 142,977,718 +8549 4,954 +2
2019-09-12 Thu 166,236 +14 142,989,600 +11882 4,958 +4
2019-09-13 Fri 166,242 +6 142,996,807 +7207 4,963 +5
2019-09-14 Sat 166,263 +21 143,006,803 +9996 4,963 -
2019-09-15 Sun 166,285 +22 143,017,992 +11189 4,963 -
2019-09-16 Mon 166,297 +12 143,026,573 +8581 4,963 -
Podsumowanie ogółem +119 +156223 +44
Aktualizacja profilu za 7 godz. 42 min.