TheHogaty
TheHogaty
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=baqSGRZ6mfc

KURUMY VS HERMES! GTA ONLINE Z EKIPĄ "NAJLEPSZE PRZYŚPIESZENIE!" #160 [PL/PC]

TheHogaty
TheHogaty - 476 Wyświetleń
1
476 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:13:09

PODZIEL SIĘ LAJKIEM: http://facebook.com/TheHogaty Sto sześćdziesiąty odcinek z EKIPĄ w serii Ekipa Hogastos Santos z Grand Theft Auto V na trybie Online - Multiplayer, jak kto woli nazywać! Zaczynamy naszą przygodę z ekipą, myślę, że odcinki z tej serii

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TheHogaty

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-12-01 Sun 871,000 - 442,816,206 - 3,583 -
2019-12-02 Mon 871,000 - 442,929,793 +113587 3,585 +2
2019-12-03 Tue 871,000 - 443,040,891 +111098 3,585 -
2019-12-04 Wed 871,000 - 443,169,957 +129066 3,585 -
2019-12-05 Thu 871,000 - 443,357,576 +187619 3,587 +2
2019-12-06 Fri 871,000 - 443,450,774 +93198 3,588 +1
2019-12-07 Sat 871,000 - 443,591,389 +140615 3,589 +1
2019-12-08 Sun 872,000 +1000 443,749,090 +157701 3,591 +2
2019-12-09 Mon 872,000 - 443,877,722 +128632 3,591 -
2019-12-10 Tue 872,000 - 444,006,664 +128942 3,591 -
2019-12-11 Wed 872,000 - 444,207,998 +201334 3,592 +1
2019-12-12 Thu 872,000 - 444,333,049 +125051 3,593 +1
2019-12-13 Fri 873,000 +1000 444,461,485 +128436 3,593 -
2019-12-14 Sat 873,000 - 444,650,625 +189140 3,594 +1
2019-12-15 Sun 873,000 - 444,765,274 +114649 3,594 -
Podsumowanie ogółem +2000 +1949068 +11
Aktualizacja profilu za 2 godz. 59 min.