Majes
Majes
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NlcPwtqipnw

Kyrmir MMORPG Gothic Online Serwer Instalacja

Majes
Majes - 8 Wyświetleń
0
8 Wyświetleń
Opublikowano 2019-08-05 02:25:29

Krótka instalacja i małe wprowadzenie. Potrzebne linki : 1. Rejestracja na forum to będzie wasz login i hasło w grze. https://forum.kyrmir.eu/index.php?app=core&module=global&section=register 2. Poradnik forumowy tu są wszystkie linki które potrzebujecie. https://forum.kyrmir.eu/index.php?/topic/2021-poradnik-instalacji/ ew. gmp w razie błędu https://www74.zippyshare.com/v/93399814/file.html 3. Ew. Paczka gotowa pobieracie i odpalacie. https://mega.nz/?fbclid=IwAR2iVdM_ne_M3YaNGUpcji29i2IuVRBuuxApoZprqpc1pZZO9FJ04wTG1d8#!20hEQQJI!T923lbhiwWCCBJgHLppu-G1CZTFqsG-_qwsirtJjFik Mały bonus dla czytających ( Jeżeli nie działa to zostały wszystkie wykorzystane) Specjalny kod: MAJES Zawiera: - 1000 wirtualnych bryłek - Vip (3 dni) - 1 skrzynke z surowcami Ilość aktywacji: - Serwer główny x15 - Serwer hard x15 realizacja kodów dla głównego serwera: https://forum.kyrmir.eu/zrealizujkod.php realizacja kodów dla serwera hard: https://forum.kyrmir.eu/hardzrealizujkod.php Gothic 2 NK : Kyrmir MMORPG Gothic Online Serwer #Gothic2NK #Gothic #Bezimienny #GothicOnline #Online

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Majes

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-03 Sat 33,736 - 7,219,184 - 1,764 -
2019-08-04 Sun 33,728 -8 7,221,373 +2189 1,764 -
2019-08-05 Mon 33,723 -5 7,225,219 +3846 1,765 +1
2019-08-06 Tue 33,722 -1 7,227,394 +2175 1,765 -
2019-08-07 Wed 33,722 - 7,228,748 +1354 1,765 -
2019-08-08 Thu 33,718 -4 7,230,695 +1947 1,765 -
2019-08-09 Fri 33,715 -3 7,234,269 +3574 1,766 +1
2019-08-10 Sat 33,713 -2 7,237,223 +2954 1,767 +1
2019-08-11 Sun 33,708 -5 7,240,719 +3496 1,768 +1
2019-08-12 Mon 33,700 -8 7,242,589 +1870 1,768 -
2019-08-13 Tue 33,699 -1 7,244,709 +2120 1,770 +2
2019-08-14 Wed 33,696 -3 7,247,535 +2826 1,770 -
2019-08-15 Thu 33,690 -6 7,251,985 +4450 1,771 +1
2019-08-16 Fri 33,688 -2 7,254,805 +2820 1,772 +1
2019-08-17 Sat 33,684 -4 7,258,309 +3504 1,773 +1
Podsumowanie ogółem -52 +39125 +9
Aktualizacja profilu za 4 godz. 18 min.