Lachu
Lachu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=xs0NEf64YCE
Lachu
Lachu - 401 Wyświetleń
0
401 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:11:03

KLIKNIJ SUBSKRYBUJ - http://bit.ly/LachuSUB - Oraz i zobacz film jako pierwszy! Wpadnij i zostaw like - FACEBOOK ► http://on.fb.me/1kXBa04 Kliknij "POKAŻ WIĘCEJ", a znajdziesz tam wiele ciekawych rzeczy ───────────────────────────────────

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Lachu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 899,000 - 260,458,592 - 2,329 -
2019-12-01 Sun 899,000 - 260,519,100 +60508 2,330 +1
2019-12-02 Mon 899,000 - 260,614,787 +95687 2,330 -
2019-12-03 Tue 899,000 - 260,691,367 +76580 2,330 -
2019-12-04 Wed 899,000 - 260,730,959 +39592 2,330 -
2019-12-05 Thu 899,000 - 260,766,513 +35554 2,330 -
2019-12-06 Fri 899,000 - 260,808,197 +41684 2,330 -
2019-12-07 Sat 899,000 - 260,860,982 +52785 2,331 +1
2019-12-08 Sun 900,000 +1000 261,011,424 +150442 2,331 -
2019-12-09 Mon 900,000 - 261,044,540 +33116 2,331 -
2019-12-10 Tue 900,000 - 261,092,640 +48100 2,331 -
2019-12-11 Wed 900,000 - 261,126,614 +33974 2,331 -
2019-12-12 Thu 900,000 - 261,155,199 +28585 2,331 -
2019-12-13 Fri 900,000 - 261,185,705 +30506 2,331 -
2019-12-14 Sat 900,000 - 261,289,710 +104005 2,332 +1
Podsumowanie ogółem +1000 +831118 +3
Aktualizacja profilu za 4 godz. 40 min.