Jazdy Próbne
Jazdy Próbne
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=e9NBtug3NG0

Lamborghini Urus przyspiesza, Golfa R420, komunikacja samochodów - #81 NaPoboczu

Jazdy Próbne
Jazdy Próbne - 196 Wyświetleń
0
196 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-05 08:47:19

Witajcie w sobotni poranek jak zwykle w kolejnej prasówce NaPoboczu, a dzisiaj? Komunikacja samochodów ze światłami na skrzyżowaniach, tajemniczy prototyp Golfa na Zielonej Pętli, nowy Mercedes-Benz GLE, drag race, nowa zabawka torowa, słuczka na parkingu, przyspieszanie Urusa, renderingi sportowych SUVów BMW, rendering następcy 812 Superfast, prototyp Kii Soul oraz nadchodzący elektryk od Hispano Suiza. Zaczynamy! Moderacja i montaż: Łukasz Zaczyński NaPoboczu to jedyne w Polsce codzienne internetowe wiadomości motoryzacyjne. Ukazują się każdego dnia o godzinie 8.30 rano! Zapraszamy do subskrybowania, komentowania i udostępniania kanału!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Jazdy Próbne

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-04 Wed 73,766 - 26,634,149 - 830 -
2019-09-05 Thu 73,813 +47 26,649,873 +15724 831 +1
2019-09-06 Fri 73,877 +64 26,678,067 +28194 833 +2
2019-09-07 Sat 73,947 +70 26,703,174 +25107 834 +1
2019-09-08 Sun 73,984 +37 26,722,906 +19732 835 +1
2019-09-09 Mon 74,020 +36 26,750,010 +27104 836 +1
2019-09-10 Tue 74,048 +28 26,775,028 +25018 840 +4
2019-09-11 Wed 74,094 +46 26,804,172 +29144 841 +1
2019-09-12 Thu 74,153 +59 26,838,810 +34638 842 +1
2019-09-13 Fri 74,184 +31 26,864,747 +25937 843 +1
2019-09-14 Sat 74,243 +59 26,886,828 +22081 845 +2
2019-09-15 Sun 74,280 +37 26,912,834 +26006 846 +1
2019-09-16 Mon 74,313 +33 26,943,643 +30809 848 +2
2019-09-17 Tue 74,344 +31 26,969,972 +26329 849 +1
2019-09-18 Wed 74,300 -44 26,985,140 +15168 849 -
Podsumowanie ogółem +534 +350991 +19
Aktualizacja profilu za 8 godz. 29 min.