BennJ
BennJ
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=t3sR7iXMXgM

LEGO DC Super-Villains na 100% [#2] - Pokaz męskości

BennJ
BennJ - 74 Wyświetleń
0
74 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 01:27:47

►$DONACJE$ ☛https://tipanddonation.com/bennlive Jeśli chcesz przeznaczyć swoje ciężko zarobione pieniądze na rozwój tego kanału, to pod tym linkiem możesz to zrobić ;) ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ►TopFakt - https://www.youtube.com/channel/UCD4weoipUoKFrd402SD_hLw ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ►FACEBOOK https://www.facebook.com/BennTV ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ►O GRZE https://bit.ly/2RYKp3M ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ►KUP GRĘ TUTAJ https://www.g2a.com/r/lego-dc-super-villains ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ►SPRZĘT • Windows 7 Home Premium 64-bit • Procesor: Inter Core i7-3770 • Grafika: GeForce GTX 970 • 14.00 GB RAM • Mikrofon: Blue Yeti Blackout

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału BennJ

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 65,900 - 55,192,360 - 881 -
2019-11-04 Mon 65,900 - 55,202,423 +10063 881 -
2019-11-05 Tue 65,900 - 55,206,751 +4328 881 -
2019-11-06 Wed 65,900 - 55,210,686 +3935 881 -
2019-11-07 Thu 65,900 - 55,214,401 +3715 881 -
2019-11-08 Fri 65,900 - 55,218,714 +4313 881 -
2019-11-09 Sat 65,900 - 55,223,901 +5187 881 -
2019-11-10 Sun 65,900 - 55,237,541 +13640 881 -
2019-11-11 Mon 65,900 - 55,245,555 +8014 881 -
2019-11-12 Tue 65,900 - 55,250,898 +5343 881 -
2019-11-13 Wed 65,900 - 55,256,355 +5457 881 -
2019-11-14 Thu 65,900 - 55,261,345 +4990 881 -
2019-11-15 Fri 65,900 - 55,269,692 +8347 881 -
2019-11-16 Sat 65,900 - 55,277,592 +7900 881 -
2019-11-17 Sun 65,900 - 55,281,434 +3842 881 -
Podsumowanie ogółem - +89074 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 23 min.