JJayJoker
JJayJoker
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Pw5Y-TlNr44

Następny film


Lets Play (PL) Trine 2 part 3 - Dolina Błotowody

JJayJoker
JJayJoker - 529 Wyświetleń
1
529 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:06:08

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału JJayJoker

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-28 Thu 506,000 - 153,998,257 - 611 -
2019-11-29 Fri 506,000 - 154,001,328 +3071 611 -
2019-11-30 Sat 506,000 - 154,003,997 +2669 611 -
2019-12-01 Sun 506,000 - 154,010,071 +6074 611 -
2019-12-02 Mon 506,000 - 154,012,898 +2827 611 -
2019-12-03 Tue 506,000 - 154,015,531 +2633 611 -
2019-12-04 Wed 505,000 -1000 154,018,848 +3317 611 -
2019-12-05 Thu 505,000 - 154,021,731 +2883 611 -
2019-12-06 Fri 505,000 - 154,024,694 +2963 611 -
2019-12-07 Sat 505,000 - 154,029,905 +5211 611 -
2019-12-08 Sun 505,000 - 154,034,041 +4136 611 -
2019-12-09 Mon 505,000 - 154,037,191 +3150 611 -
2019-12-10 Tue 505,000 - 154,040,743 +3552 611 -
2019-12-11 Wed 505,000 - 154,044,138 +3395 611 -
2019-12-12 Thu 505,000 - 154,046,009 +1871 611 -
Podsumowanie ogółem -1000 +47752 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 17 min.